Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
SchaubSchaubSchaub

Detail kategorie: Kluci nářadí

Filtr cen: 0-1400
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 >>
 
 
 
 
 
 
 
62 Kč
cena s DPH
Sada nářadí s přilbou a + nářadí. V síťce.
171 Kč
cena s DPH
Plastová vrtačka pro malé opraváře. Sada obsahuje vrtačku a nástavce.
192 Kč
cena s DPH
Sestav si sám. Toto sada se šroubovací formulí rozvíjí dětskou koordinaci, motoriku a vizuální dovednosti. Výrobek stimuluje dětskou představivost, zvyšuje rozvoj porozumění, je poučný a zajímavý. Pomáhá rozeznávat tvary a barvy. Rozvíjí kreativní myšlení.
58 Kč
cena s DPH
Vrtačka pro malé pomocníky s mechanickým zvukem.
268 Kč
cena s DPH
Pás s nářadím, 26 ks. Rozměr pásu – 45×5×25 cm.
106 Kč
cena s DPH
Vybavte pro malé kutily vlastní dílničku s ručním nářadím! Sada je ve 2 různých provedeních, každá z nich obsahuje vrtačku a různé doplňky pro malé kutili.
1337 Kč
cena s DPH
75-dílné příslušenství; Rozměry: 58 x 42 x 102 cm; Věk: 3+;
59 Kč
cena s DPH
.
261 Kč
cena s DPH
Vybavte pro malé kutily vlastní dílničku s ručním nářadím! Tato úžasná sada nářadí pro kluky je především pro malé pomocníky, kteří koukají tatínkovi v dílně pod ruky. Ale zábavné hraní slibuje také pro táty. Dětská montážní sada, jejíž součástí jsou základní nástroje, jako je pilka, klíče, šroubky, matičky a další, pomáhá rozvíjet dětskou fantazii, zručnost a motoriku. Tyto propracované plastové hračky věrně napodobují skutečné nářadí. Jejich velikost je přizpůsobena dětské ručce pro lepší manipulaci s nimi. A realistické provedení se vyznačuje působivým vzhledem pro zcela jedinečné požitky ze hry.
80 Kč
cena s DPH
Sada nářadí pro malé montéry je uložena v praktickém „kufříku“. Kleště, šroubovák, francouzský klíč… to vše je připraveno ke hře na opraváře. Můžeš pomáhat tatínkovi nebo děděčkovi. Budeš mít své vlastní nářadí! Maminka se už nebude bát, že si ublížíš. Balení obsahuje i nářadí. Kvalitní plast. Barva červená nebo modrá.
192 Kč
cena s DPH
Sada nářadí s vrtačkou, 10 ks. Rozměr sady 28×5×23 cm.
748 Kč
cena s DPH
Velký pracovní stůl – dílna pro malé kutily a opraváře. Ponk má spoustu vychytávek – šuplíčky, závěsy, háčky a dalších 35 ks nářadí a doplňků včetně přilby.
1 2 3 >>

karcher