Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Kluci nářadí

Filtr cen: 0-1300
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 >>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
192 Kč
cena s DPH
Sestav si sám. Toto sada se šroubovací formulí rozvíjí dětskou koordinaci, motoriku a vizuální dovednosti. Výrobek stimuluje dětskou představivost, zvyšuje rozvoj porozumění, je poučný a zajímavý. Pomáhá rozeznávat tvary a barvy. Rozvíjí kreativní myšlení.
58 Kč
cena s DPH
Vrtačka pro malé pomocníky s mechanickým zvukem.
268 Kč
cena s DPH
Pás s nářadím, 26 ks. Rozměr pásu – 45×5×25 cm.
1283 Kč
cena s DPH
75-dílné příslušenství; Rozměry: 58 x 42 x 102 cm; Věk: 3+;
106 Kč
cena s DPH
Vybavte pro malé kutily vlastní dílničku s ručním nářadím! Sada je ve 2 různých provedeních, každá z nich obsahuje vrtačku a různé doplňky pro malé kutili.
620 Kč
cena s DPH
Ponk pro malé kutily obsahuje spoustu nářadí a doplňků jako je například pilka, vrtačka, matice, šrouby, šroubováky a mnoho dalších. Velikost: 71×51×29cm Vyrobeno z kvalitního a odolného plastu. 42 ks balení.
610 Kč
cena s DPH
Kufřík obsahuje nářadí Black and Decker. Pilu a vrtačku. Kvalitně zpracováno – licence.
76 Kč
cena s DPH
Sada nářadí pro malé montéry je uložena v praktickém „kufříku“. Kleště, šroubovák, francouzský klíč… to vše je připraveno ke hře na opraváře. Můžeš pomáhat tatínkovi nebo děděčkovi. Budeš mít své vlastní nářadí! Maminka se už nebude bát, že si ublížíš. Balení obsahuje i nářadí. Kvalitní plast. Barva červená nebo modrá.
285 Kč
cena s DPH
Toto šroubovací auto rozvíjí dětskou koordinaci, motoriku a vizuální dovednosti. Výrobek stimuluje dětskou představivost, zvyšuje rozvoj porozumění, je poučný a zajímavý. Pomáhá rozeznávat tvary a barvy. Rozvíjí kreativní myšlení. Součástí baelní nářadí na sestavení, lze sestavit dva modely aut. Produkt se světelným a zvukovým efektem.
748 Kč
cena s DPH
Velký pracovní stůl – dílna pro malé kutily a opraváře. Ponk má spoustu vychytávek – šuplíčky, závěsy, háčky a dalších 35 ks nářadí a doplňků včetně přilby.
701 Kč
cena s DPH
Zábavný pracovní ponk s nářadím pro malé kutily. Ponk lze složit do kufříku.
727 Kč
cena s DPH
Skládací pracovní stůl je snadno přenosný po rozložení vysoký 68 cm. Ideální pro všechny malé kutily, můžeš montovat, šroubovat, vrtat, zatloukat atd. Balení obsahuje 60 kusů doplňků pro malé kutily jako je nářadí, šroubky, matičky atp. Pracovní plocha je ve výšce 37 cm od země.
1 2 >>

karcher