Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Lego Friends

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 >>
263 Kč
cena s DPH
Jakmile tě bude temná past pronásledovat ve vodě, vystřel na ni torpéda. V tajemném světě LEGO® BIONICLE® se nesmí starobylá stvoření plná čiré živelné síly stát kořistí temného lovce Umaraka a jeho armády temných pastí! Najdi úkryt a počkej na příchod hrdinných Toa.
15 Kč
cena s DPH
Balónky metalizované balónky směs barev + sirénka 5 ks
14 Kč
cena s DPH
Balónky žíhané, kulaté různé barvy, tvarované(zvířátka) různé barvy + sirénka 5 ks
15 Kč
cena s DPH
Balónky kulaté balónky různé barvy a velikosti + sirénka 5 ks
263 Kč
cena s DPH
Bum! Zažij tlakovou vlnu, jakmile Uxar – Stvoření z džungle napne svá sonická křišťálová křídla! Leť do bezpečí a vyhni se spárům temné pasti, kterou nastražil zlý lovec Umarak. Spojí se hrdinní Toa se starobylými stvořeními, které se potulují džunglemi Okota?
45 Kč
cena s DPH
Měkký pískající polštářek s pěkným obrázkem na motiv Krtečka a jeho kamarádů. Vybrat si můžete z šesti druhů: žabka, ježek, zajíc, myška, krtek a míč, krtek a beruška. Věk: 0+
255 Kč
cena s DPH
„Dívka z cirkusu nacvičuje na velké cirkusové představení drezúru lachtanů! Pomoz jí zvládnout její velké vystoupení! Jakmile zvládnou balancovat s kostkami na čumáku, hoď jim za odměnu chutnou rybu! Obsahuje LEGO® DUPLO® figurku cirkusové dívky.“ Duplo stavebnice cirkusu pro nejmenší.
21 Kč
cena s DPH
Balónky žíhané různé velikosti + sirénka 5 ks
14 Kč
cena s DPH
Balónky nafukovací tvarované: kočka, zajíc. Zepelin, oválek, různé barvy + sirénka 5 ks
761 Kč
cena s DPH
Pořádně se roztahuj s popovou hvězdou Livi v její luxusní limuzíně. Dej si drink z minibaru, zatímco koukáš na televizi. Sleduj Livi, jak pózuje pro kamery na červeném koberci, než se setká s Olivií a bude s ní mít interview o svém posledním představení. Obsahuje 2 minifigurky: Popovou hvězdu Livi a Olivii.
15 Kč
cena s DPH
Balónky s potiskem zvířátka a klaun mix barev + sirénka 5 ks
263 Kč
cena s DPH
Situace na ostrově Okoto se přiostřuje a nikdo nemůže být v klidu! Sleť dolů pomocí mocných ohnivých křišťálových křídel a poraz temnou past, kterou vypustil temný lovec Umarak. Odraz zuřivý útok temné pasti pomocí smrtících ohnivých drápů! Dokáže stvoření utéci, nechá se ochočit hrdinným Toa a spojí se s ním, aby vytvořili neuvěřitelnou sílu?
1 2 >>

karcher