Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Little Pet Shop -Hasbro orig.

Filtr cen: 0-900
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 >>
 
 
 
90 Kč
cena s DPH
Naučná a zábavná sada nejznámějších značek na podstavci pro děti od 5 let. Zatraktivní dětem hru i výuku, jak se pohybovat v dopravním provozu. Tato sada značek nesmí chybět žádnému malému cyklistovi. Obsahuje 50 dopravních značek.
30 Kč
cena s DPH
Větrník stříbrný – průměr 22 cm, délka 42 cm.
219 Kč
cena s DPH
Sada 25 nejoblíbenějších společenských her, např.: Bermudský trojúhelník, dáma, piškvorky, domino, mikádo, atd..
190 Kč
cena s DPH
Oblíbená hra v písmenkovém kabátě, která učí skládat slova ze slabik a vytrénuje postřeh. Ta správná hra od prvňáčků po starší děti. I učení může být zábava – i zábava může být učení. Pro 2–4 hráče.
165 Kč
cena s DPH
Naučná hra „Pošta“ už vím, co si počít na poště, přibližuje dětem, jak funguje pošta. Sada obsahuje přepážku, 12 ks bankovek, 16 ks podacích lístků, 10 ks obálek, 7 ks expresních balíků, 14 ks příkazů k úhradě, 16 ks požadavků na transakci kartou, 14 ks příkazů k výplatě, 9 ks pohlednic, 44 ks známek. Věk 6+.
28 Kč
cena s DPH
Větrník zlatý – průměr 22 cm, délka 42 cm.
813 Kč
cena s DPH
Sada Texas ranger deluxe obsahuje 8 ranou pušku na kapslíková kolečka – délka pušky 66,5 cm, dalekohled na pušku, 8 raný revolver na kapslíková kolečka, pouzdro na revolver, pásek a šerifskou hvězdu.
153 Kč
cena s DPH
Šablony to je naučná pomůcka a hračka pro zdokonalení výtvarných schopností a jemné motoriky dětí od 4 let. …
80 Kč
cena s DPH
Neocenitelná pomůcka pro trénink psaní, počítání i čtení!Oboustranné tabulky.Piš přiloženým rychleschnoucím fixem kolikrát chceš-vše jednoduše setřeš houbičkou!Obsahuje i šablony pro početní příklady a ukázky písmen a obrázků pro inspiraci. Tabulky obsahuji barevné obrázky a políčka na příklady, se kterými si můžeš trénovat psaní, čtení i počítání.Krásné obrázky můžeš využít i jako předlohu a namalovat si své vlastní dílo!Menší tabulka je bezvadná i na cesty – na dlouhé chvíle v autě, na výletě, nebo na dovolené.
164 Kč
cena s DPH
Vítá Vás svět „kouzelných“ magnetických číslic. Dají se připevnit na lednici, pračku, myčku, školní tabuli nebo jakýkoliv jiný kovový povrch. Balení obsahuje 60ks číslic a 40ks různých matematických oprací, ze kterých „vykouzlíte“ všechny možné kombinace příkladů. V balení najdete celkem 100 dílků s číslicemi a matematickými operacemi, s jejichž pomocí se děti mohou učit i hrát si zároveň.
273 Kč
cena s DPH
Pexeso pro uši je vzdělávací hra, která spočívá v zapamatování si určitých zvuků a získání co největšího počtu párů krychliček, které vydávají stejný zvuk. Hra obsahuje 16 zvukových krychliček, barevnou kostku, hrací desku, návod a poznámkový blok. Věk 5+.
54 Kč
cena s DPH
102 barevných českých bankovek+mince 10, 20 a 50 Kč
1 2 3 >>


karcher