Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky bezdrátové, wireless  >>  Síťové karty a adaptéry bezdrát

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x,RB2011x,CCRx

MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM ...
743 Kč
614 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: MT S-31DLC20D
Kód produktu: 18801859
Výrobce: MIKROTIK
Váha: 1
Záruka: 12 měsíců
Popis produktu: Výrobce: MikroTik; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) ; Doplňující informace: S-31DLC20D is a 1.25G SFP transceiver with a 1310nm Dual LC connector, for up to, 20 kilometer Single Mode fiber connections, with DDM.; Zařízení ve kterých je používaný: Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN and CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.; Další informace: Brochure

karcher