Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

MikroTik SFP modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G

MikroTik SFP modul S-35/53LC20D, SM, 20km, 1.25G
2401 Kč
1984 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: S-3553LC20D
Kód produktu: 18890535
Výrobce: MIKROTIK
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: S-3553LC20D

OVERVIEW
S-35/53LC20D is a pair of SFP transceivers, the S-35LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP module with a LC connector, T1310nm/R1550nm, which works for connections up to 20km and supports DDM. The S-53LC20D is a 1.25G Single Mode optical SFP transeiver with an LC connector,T1550nm/R1310nm, which works for connections up to 20km and supports DDM.

Units are tested and compatible with RB260GS, RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN CCR1036-12G-4S. Units are compatible with non-MikroTik SFP devices as well.

SPECIFICATIONS
Product code
• S-3553LC20D

Distance
• 20KM

Mode
• SM

Data Rate
• 1.25G

Connector
• Dual LC

Format
• SFP



karcher