Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Síťové karty a adaptéry drát

Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE, Long Reach, AXM763

Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE, Long Reach, AXM763
11539 Kč
9536 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: AXM763-10000S
Kód produktu: 10525427
Výrobce: NETGEAR
Záruka: 60 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 1154,- Později 10 splátek
Popis produktu: * Adds 10 Gigabit Ethernet “Long Reach Multimode” fiber connectivity
* Fits into built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM73xxS / GSM72xxPS as well as AX743 Module
* Drive 10 Gigabit Ethernet up to 220m distances with legacy 62.5/125µm multimode fiber

10 Gigabit Ethernet LRM “long reach multimode” fiber connectivity (802.3aq standard)
LC duplex connector
Fits into the two built-in 10GE SFP+ interfaces of GSM73xxS / GSM72xxPS
Fits into the 10GE SFP+ interface of the SFP+ Adapter Module AX743
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 220 m distances with legacy 62.5/125µm OM1 multimode fiber cables
Drives 10 Gigabit Ethernet up to 260 m distances with 50/125µm laser-optimized OM3 multimode fiber cables
5-year warranty

karcher