Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  Servery  >>  Disková pole, NAS  >>  NAS - network attached storag

Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE

Netgear 10GE LRM SFP+ MODULE
14278 Kč
11800 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: RNDP4420-100EUS
Kód produktu: 6437464
Výrobce: NETGEAR
Záruka: 58 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 1428,- Později 10 splátek
Popis produktu: Přidává 10 Gigabit Ethernet "Long Reach Multimode" optickou konektivitu
Kompatibilní se zabudovanými 10GE SFP+ rozhraními modelů GSM73xxS / GSM72xxPS a AX743 modulem
10 Gigabit Ethernet až na 220m vzdálenost s 62.5/125?m multimode optickým připojením

LC duplex konektor
Kompatibilní se dvěma zabudovanými rozhraními 10GE SFP+ modelů GSM73xxS / GSM72xxPS
Kompatibilní s rozhraním 10GE SFP+ modulu AX743
10 Gigabit Ethernet až na 220m vzdálenost s 62.5/125?m OM1 multimode optickými kabely
10 Gigabit Ethernet až na 260m vzdálenost s 50/125?m laserem optimalizovanými OM3 multimode optickými kabely

karcher