Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root foto, kamery  >>  Kompakty

NIKON kompakt Coolpix S9900, 16Mpix, 30x zoom - černý - rozbaleno

NIKON kompakt Coolpix S9900, 16Mpix, 30x zoom - černý - r...
8740 Kč
7223 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: VNA790E1
Kód produktu: 38210657
Výrobce: NIKON
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 874,- Později 10 splátek
Popis produktu: Přehled Chcete mít k dispozici maximální rozsah zoomu, abyste mohli pracovat tvůrčím způsobem s detaily? Fotoaparát COOLPIX S9900 s 16 miliony pixelů poskytuje vysoký výkon pro nalezení vašich vlastních unikátních perspektiv obrazu – nabízí 30násobný optický zoom, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 dále rozšířit až na 60násobný pro přiblížení nejrůznějších struktur nebo fotografovaných akcí.
Pořízené snímky můžete ihned sdílet s využitím vestavěného připojení Wi-Fi2 a podpory technologie NFC3, která celý postup zjednodušuje na klepnutí fotoaparátem do chytrého zařízení3. A bez ohledu na to, kde právě budete cestovat, vám zajistí vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS záznam informací o geografické poloze pořízení snímků. Velký výklopný a otočný monitor LCD vám umožní tvůrčí vyjádření prostřednictvím neobvyklých úhlů a přímo ve fotoaparátu snadno vytvoříte působivé časosběrné videosekvence.
Výkonný fotoaparát COOLPIX S9900 s moderním designem a detaily ve stylu retro je výrazným přístrojem, který nabízí více.
Hlavní rysy Objektiv NIKKOR s 30× optickým zoomem Veškeré akce okolo vás můžete zachytit, aniž byste se museli pohnout. Objektiv s 30násobným optickým zoomem, který lze s využitím funkce Dynamic Fine Zoom1 rozšířit až na 60násobný, poskytuje vynikající snímky ve velkém měřítku s jemnými detaily.
Vestavěné připojení Wi-Fi a podpora NFC Zůstat ve spojení se sociálními médii je snadné, pokud můžete ihned sdílet své nejlepší snímky jednoduchým dotykem tlačítka Wi-Fi2 nebo prostřednictvím technologie NFC3, u které stačí jen klepnout fotoaparátem do chytrého zařízení3.
Vestavěné zařízení GPS/GLONASS/QZSS Během fotografování získáte rychle podrobné informace o poloze – díky systémům satelitní navigace GPS/GLONASS/QZSS, které produkují přesné údaje o zeměpisné délce a šířce.
Výklopný a otočný monitor TFT LCD S pomocí velkého 7,5cm/3˝ monitoru s 921 000 pixely snadno vyjádříte své tvůrčí záměry a navíc budete moci snáze pořizovat snímky a videosekvence z nadhledu nad hlavami osob nebo z podhledu.
Výkonná redukce vibrací (VR) Stabilní fotoaparát produkuje ostřejší snímky, takže kombinace optické a elektronické redukce vibrací koriguje chvění fotoaparátu během fotografování akčních scén i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu.
Časosběrné snímání Zapůsobte na své přátele prostřednictvím skvěle vypadajících 10 sekund dlouhých časosběrných videosekvencí. Stačí jen vybrat odpovídající motivový program a ze statických snímků pořízených s pomocí časového spínače se automaticky vytvoří časosběrná videosekvence.
Obrazový snímač CMOS s 16 miliony pixelů a technologií přímého osvětlení fotodiod : Vysoce citlivý obrazový snímač nabízí špičkový výkon a ostré snímky s nízkou úrovní šumu. Vaše snímky budou vždy ostré a brilantní.
Čtyři expoziční režimy : P/S/A/M: Ovládání pomocí voliče expozičních režimů poskytuje snadný přístup k expozičním režimům. Můžete tak tvůrčím způsobem upravovat nastavení času závěrky a clony pro získání osobitých snímků.
Rychlé automatické zaostřování : S rychlým automatickým zaostřováním vždy zachytíte rozhodující okamžik a ihned zaostříte na každý objekt i při použití nejdelší ohniskové vzdálenosti objektivu nebo za nízké hladiny osvětlení.
Full HD videosekvence : Stisknutím samostatného tlačítka můžete snadno přepnout ze statických snímků na záznam videosekvencí a zachytit veškerou krásu všech situací na plynulých Full HD videosekvencích (1 080/60i) včetně stereofonního zvuku. Záznam lze pozastavit nebo lze použít funkci Možnosti videa a odstranit při přehrávání nepotřebné části stopáže.
Jednoduché panoráma 360 °/180 ° : Pokud naleznete scenérii, která si zasluhuje mimořádný přístup, můžete snadno získat působivé panoramatické snímky pouhým svislým nebo vodorovným panorámováním fotoaparátem.
Zaostřování s vyhledáním hlavního objektu : Můžete být v klidu a soustředit se plně na kompozici obrazu, zatímco zaostřování s vyhledáním hlavního objektu rychle a přesně rozpozná objekt a automaticky na něj zaostří.
Příkazový volič : Příkazový volič poskytuje snadný přístup ke klíčovým nastavením během fotografování a umožňuje upravovat expozici (P/S/A/M), volit zaostřovací pole a modifikovat speciální efekty. A během přehrávání a úprav videosekvencí jej můžete použít rovněž ke zvětšování a zmenšování obrazu.
Vestavěná mapa světa : Během fotografování můžete zaznamenat své putování uložením až 30 fotografovaných míst do mapy a získat tak vizuální historii míst pořízení snímků.
Funkce Krátká videosekvence : Překvapte své přátele a vyjádřete se tvůrčím způsobem na krátkých videosekvencích. Krátká videosekvence automaticky kombinuje množství souborů videosekvencí fixní délky a vytváří 30 sekund dlouhou videosekvenci.
Inteligentní portrét : S touto funkcí získáte snadno perfektní portréty a během jejich pořizování můžete navíc aplikovat řadu různých efektů – od efektů Kontrola mrknutí a Samospoušť detekující úsměv až po efekty Změkčení pleti a Sytost.
Vylepšení vzhledu : Retušováním snímků při přehrávání zajistíte, že každá osoba na snímku bude vypadat skvěle. K dispozici je 12 retušovacích možností včetně položek Oční stíny, Redukce odlesků a Vybělení zubů.
Automatická volba motivových programů : Šetřete si svou pozornost na tvůrčí kompozici snímků, automatická volba motivových programů mezitím vyhodnotí fotografovaný motiv a okolní scénu a poté automaticky zvolí nastavení odpovídající snímacím podmínkám.
Zkrácená doba nabíjení : Nabíječka s mikrokonektorem USB ještě více urychluje nabíjení fotoaparátu – a navíc můžete i během nabíjení pokračovat ve fotografování.
EXPEED C2 : Rychlý a výkonný systém zpracování obrazu Nikon nabízí okamžitou odezvu a vysokou citlivost ISO pro snímky s výjimečnou kvalitou obrazu.
NIKON IMAGE SPACE : Cloudová služba NIKON IMAGE SPACE pro ukládání a sdílení snímků nabízí všem uživatelům výrobků Nikon zdarma 20 GB úložného prostoru online. Další informace získáte na adrese www.nikonimagespace.com . 1 Funkce Dynamic Fine Zoom dále 2× prodlužuje nejdelší optickou ohniskovou vzdálenost zoomu za současného zachování maximálního rozlišení obrazu. 2 Před použitím této funkce je třeba do chytrého zařízení nainstalovat aplikaci Nikon Wireless Mobile Utility (kompatibilní s operačními systémy iOS a Android™). 3 Technologie Near Field Communication (NFC) spolupracuje s kompatibilními chytrými telefony a tablety s operačním systémem Android™ (Android 4.0 nebo novější). Před použitím této funkce je třeba nainstalovat aplikaci Nikon Wireless Mobile Utility a nastavit přenos snímků.

karcher