Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Nina Ricci

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 >>
986 Kč
cena s DPH
Květinovo ovocná vůně, plná příjemně znepokojivých příslibů a zážitků. Hořko sladký tón je podtržen zelenou svěžestí a tím vším prostupuje smyslný podtón. Vůně, která jako mávnutím kouzelného proutku provoní realitu vašeho života těmi nejkrásnějšími pocity.
721 Kč
cena s DPH
Nízké ceny na tyto toaletní vody v akci!
1017 Kč
cena s DPH
Parfémovaná voda Nina Ricci L´Air 100ml
1004 Kč
cena s DPH
Parfémovaná voda Nina Ricci Mademoiselle Ricci 80ml
778 Kč
cena s DPH
Parfémovaná voda Nina Ricci L´Air 50ml
511 Kč
cena s DPH
Parfémovaná voda Nina Ricci L´Air 30ml
915 Kč
cena s DPH
Toaletní voda Nina Ricci Nina L´Eau 80ml
644 Kč
cena s DPH
Toaletní voda Nina Ricci L´Air du Temps 30ml
828 Kč
cena s DPH
Tester Toaletní voda Nina Ricci Nina L´Eau 80ml
1119 Kč
cena s DPH
PREMIER JOUR znamená "první den", ale také symbolické označení nové éry firmy NINA RICCI.PREMIER JOUR není jen název vůně, ale zároveň i výzva k tomu, abychom se naučili dívat se na věci života znovu jako poprvé: s údivem, okouzlením, s očekáváním - abychom je nenechali zevšednět.
847 Kč
cena s DPH
Dosahuje až za hranici vědomí, vydává záhadnou moc svůdnosti. Je určen pro ženu přirozenou, něžnou, mladou svou povahou, svůdnou a romantickou: je to vůně, která je "zdrojem snění", a přitom zůstává jemnou a vytříbenou.L'Air du Temps má vyjímečné balení: slavný flakon "s holubičkami" z křišťálu sklárny Laligue.
584 Kč
cena s DPH
Smyslná, romantická, kultivovaná vůněPaříž magické město na Seině, plné světel, luxusu, módy a elegance.Paříž město romantických kavárniček, dráždivých vůní a letmých pohledů.Paříž město, kde se sen mění v realitu a skutečnost může být jako sen. Paříž je láska a sen. Paříž je i NINA RICCI. LOVE IN PARIS je její nová vůně
1 2 >>


karcher