Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Nioxin

Filtr cen: 0-100000
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
429 Kč
cena s DPH
Kondicionér Nioxin System 6 Scalp Revitaliser Conditioner pro chemicky poškozené a normální vlasy.Nioxin System 6 Scalp Revitaliser Conditioner je jemný kondicionér, který efektivně pečuje o vlasy a chrání je před nepříznivými vlivy. Bohaté složení obsahuje antioxidanty, rostlinné výtažky a vitamíny, které posilují vlasy a dodávají jim pružnost, objem a lesk. Zabraňuje lámaní a poškození vlasů a tím i vypadávání vlasů. Vlasy získají sílu, odolnost a zdravý vzhled. Účinky:· eliminuje vypadávání vlasů· posiluje vlasy již od kořínků· dodává vlasům pružnost a leskPoužití: Aplikujte na umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.
265 Kč
cena s DPH
Čistící šampon Nioxin System 4 Cleanser Shampoo pro chemicky ošetřené a řídnoucí vlasy.Šampon Nioxin System 4 Cleanser Shampoo bojuje proti řídnutí vlasů. Čistí vlasovou pokožku a zbavuje přebytečného mazu a nečistot. Intenzivně pokožku vyživuje a obnovuje. Dodává vlasům potřebnou hydrataci. Den po dni budou vlasy silnější a odolnější.Účinky:· redukuje vypadávání vlasů· odstraňuje nečistoty a přebytečný maz· hloubkově vyživuje a hydratuje vlasovou pokožku Použití: Aplikujte na mokré vlasy. Jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte.
425 Kč
cena s DPH
Kondicionér Nioxin System 5 Scalp Revitaliser Conditioner pro chemicky poškozené a normální vlasy.Kondicionér Nioxin System 5 Scalp Revitaliser Conditioner dodává vlasům pružnost a sílu. Složení obsahuje zvlhčující složky, které dodávají vlasům potřebnou hydrataci a péči. Dokonale čistí vlasy a vlasovou pokožku od nečistot a mazu. Zabraňuje lámání a poškození vlasů. Zanechává vlasy silnější, odolné a lesklé.Účinky:· eliminuje vypadávání vlasů· posiluje vlasy již od kořínků· dodává vlasům pružnost a lesk Použití: Aplikujte na umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.
613 Kč
cena s DPH
Regenerační vlasová maska Nioxin Intesive Treatment Deep Repair Hair Masque.Maska Nioxin Intesive Treatment Deep Repair Hair Masque hloubkově regeneruje vlasy a vlasovou pokožku. Chrání vlasy a dodává jim potřebnou hydrataci. Eliminuje lámání a poškození vlasů.Účinky:· regeneruje vlasy· hloubkově vlasy hydratuje a vyživuje· zamezuje lámání Použití: Aplikujte na umyté vlasy. Nechte působit 3-5 minut a poté důkladně opláchněte.
304 Kč
cena s DPH
Regenerační vlasová maska Nioxin Intesive Treatment Deep Repair Hair Masque.Maska Nioxin Intesive Treatment Deep Repair Hair Masque hloubkově regeneruje vlasy a vlasovou pokožku. Chrání vlasy a dodává jim potřebnou hydrataci. Eliminuje lámání a poškození vlasů.Účinky:· regeneruje vlasy· hloubkově vlasy hydratuje a vyživuje· zamezuje lámání Použití: Aplikujte na umyté vlasy. Nechte působit 3-5 minut a poté důkladně opláchněte.
713 Kč
cena s DPH
Kondicionér Nioxin System 4 Scalp Revitaliser Conditioner pro chemicky poškozené a řídnoucí vlasy.Kondicionér Nioxin System 4 Scalp Revitaliser Conditioner intenzivně pečuje o řídnoucí vlasy. Dodává vlasům potřebnou hydrataci během celého dne. Posiluje vlasy, dodává vlasům objem a pružnost. Zabraňuje lámání a poškození vlasů. Zanechává vlasy silnější, odolné a lesklé.Účinky:· eliminuje vypadávání vlasů· posiluje vlasy již od kořínků· dodává vlasům pružnost a leskPoužití: Aplikujte na umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.
265 Kč
cena s DPH
Šampon Nioxin System 6 Cleanser Shampoo pro chemicky ošetřené normální až silné řídnoucí vlasy.Šampon Nioxin System 6 Cleanser Shampoo odstraňuje nečistoty a maz. Čistí ucpané vlasové folikuly. Bohaté složení obsahuje vyživující složky, které vlasům dodávají potřebnou hydrataci a sílu. Po použití budou vlasy silnější, bohatě vyživené a lesklé.Účinky:· redukuje vypadávání vlasů· vyživuje a hydratuje vlasy· zabraňuje lámání a poškození Použití: Aplikujte na mokré vlasy. Jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte.
514 Kč
cena s DPH
Nioxin Hair System 2 Kit kazeta pro jemné a chemicky neošetřené vlasy.Složení kazety:        System 2 Cleanser Shampoo 150ml - ŠamponŠampon Nioxin System 2 Cleanser Shampoo dokonale čistí ucpané folikuly, odstraňuje maz a nečistoty. Hloubkově vlasy vyživuje a hydratuje. Zabraňuje lámání a poškození vlasů, které způsobuje následné vypadávání. Osvěžuje vlasovou pokožku a vlasům dodává přirozený lesk.Účinky:· redukuje vypadávání vlasů· vyživuje a hydratuje vlasy· zabraňuje lámání a poškozeníPoužití: Aplikujte na mokré vlasy. Jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte.        System 2 Scalp Revitaliser Conditioner 150ml - KondicionérJemný kondicionér hydratuje vlasy a dodává jim zdravý vzhled. Zanechává vlasy pružné a silné.Použití: Aplikujte na umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.        System 2 Scalp Treatment 40ml - Vlasová péčeNioxin System 2 Scalp Treatment je přípravek, který bojuje proti vypadávání vlasů. Posiluje vlasy a vlasovou strukturu. Odstraňuje přebytečný maz. Zanechává vlasy svěží a zdravé. Bohaté složení obsahuje aktivní látky, které redukují vypadávání vlasů, zároveň vlasům dodávají zdravý vzhled.Účinky:· zabraňuje vypadávání vlasů· posiluje vlasy· dodává vlasům zdravý vzhledPoužití: Důkladně protřepejte. Aplikujte na umyté vlasy a vmasírujte. Neoplachujte.
713 Kč
cena s DPH
Kondicionér Nioxin System 3 Scalp Revitaliser Conditioner pro začínající řídnutí vlasů a jemné vlasy.Kondicionér Nioxin System 3 Scalp Revitaliser Conditioner vlasy hydratuje a udržuje v nich potřebnou vlhkost během celého dne. Posiluje vlasy a dodává jim objem. Eliminuje lámání a poškození vlasů. Zvláčňující složky vlasy hydratují a vyživují. Zanechává vlasy silnější, pružné a oslnivě lesklé.Účinky:· hydratuje a posiluje vlasy· redukuje vypadávání vlasů· dodává vlasům lesk a pružnost Pro jemné a chemicky ošetřené vlasy. Použití: Aplikujte na umyté vlasy. Nechte chvíli působit a poté důkladně opláchněte.  
522 Kč
cena s DPH
Nioxin Hair System 5 Kit kazeta pro jemné a chemicky neošetřené vlasy.Složení kazety:        System 5 Cleanser Shampoo 150ml - ŠamponŠampon Nioxin System 5 Cleanser Shampoo dokonale čistí vlasy. Odstraňuje nečistoty a maz. Pomáhá obnovit hustotu vlasů, posiluje vlasy a dodává jim objem. Eliminuje lámavost a poškození vlasů. Osvěžuje vlasovou pokožku a vlasům dodává oslnivý lesk a sílu.Účinky:· redukuje vypadávání vlasů· vyživuje a hydratuje vlasy· zabraňuje lámání a poškozeníPoužití: Aplikujte na mokré vlasy. Jemně vmasírujte a poté důkladně opláchněte.        System 5 Scalp Revitaliser Conditioner 150ml - KondicionérJemný kondicionér posiluje vlasy a dodává jim pružnost, objem a lesk. Hydratuje vlasy.        System 5 Scalp Treatment 50ml - Vlasová péčeNioxin System 5 Scalp Treatment je přípravek, který redukuje vypadávání vlasů. Bohaté složení obsahuje antioxidanty, mátový olej a rostlinné výtažky, které vyživuje vlasy a vlasovou pokožku. Dodává vlasům potřebnou hydrataci. Eliminuje vypadávání a poškození vlasů.Účinky:· posiluje vlasovou strukturu· hloubkově vlasy hydratuje· redukuje vypadávání vlasůPoužití: Důkladně protřepejte. Aplikujte na umyté vlasy a jemně vmasírujte. Neoplachujte.


karcher