Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

NOVATRON SFP 1000Base-LX/LH; OEM (SM; pro Cisco)

no image
3145 Kč
2599 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: GLC-LH-SM=OEM
Kód produktu: 6407862
Výrobce: NETRIX
Záruka: 36 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 315,- Později 10 splátek
Popis produktu: SFP (Small Form Factor Pluggable modul) optický modul 1000Base-LX/LH (SM i MM vlákno, LC konektor), dosah až 10km (SM vlákno 9/125 m) nebo až 550m (MM vlákno 50/125 m i 62,5/125 m).

Kompaktibilní se switchi značky Cisco a Cisco SB / SB Pro.

karcher