Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Optické moduly

Filtr cen: 0-506000
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
3199 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
53046 Kč
cena s DPH
HPE X130 10G SFP+ LC SR Transceiver
666 Kč
cena s DPH
Výrobce: DIGITUS;
10933 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
679 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
4642 Kč
cena s DPH
Výrobce: Netgear; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-SX (LC) ; Zařízení ve kterých je používaný: GSM7312, GSM7324, GSM7212, GSM7224, GSM7248, FSM7328S, FSM7352S, FSM7326P, FSM7352PS, GS716T, GS724T, GS748T, FS726T, FS726TP, FS750T2, JGS524F
1803 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
4794 Kč
cena s DPH
Výrobce: HP; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: GigabitEthernet; Počet portů 1000BaseT (RJ45): 16 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseTX, IEEE 802.3ab - 1000BaseT, IEEE 802.1p - Priority, IEEE 802.3x - Flow Control, Auto MDI/MDI-X, half/full duplex; Velikost adresní tabulky MAC: 8192; Rychlost sběrnice: 32; Kapacita (propustnost): 23.7 Mpps; Paměťový buffer: 2 MB; Vrstva (Layer) přepínání: 2; Typ počítačové skříně: Desktop; Maximální spotřeba energie: 15 Watt; Standardní příslušenství: Napájecí adaptér, Uživatelská příručka, Držák; Další funkce: diody informující o statusu zařízení; Šířka: 208.3 mm; Výška: 40.6 mm; Hloubka: 160 mm; Čistá hmotnost: 0.84 kg; Barva: Šedá
8567 Kč
cena s DPH
Výrobce: Cisco Systems; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP modul; Šířka: 13.4 mm; Výška: 8.5 mm; Délka: 55.7 mm; Čistá hmotnost: 0.018 kg
9683 Kč
cena s DPH
Výrobce: Netgear; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: MiniGBIC (SFP) 1000Base-LX (LC) ; Zařízení ve kterých je používaný: GSM7312, GSM7324, GSM7212, GSM7224, GSM7248, FSM7328S, FSM7352S, FSM7326P, FSM7352PS, GS716T, GS724T, GS748T, FS726T, FS726TP, FS750T2, JGS524F
1101 Kč
cena s DPH
Výrobce: TP-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseBX - LC; Síťový protokol a typ konektoru 2: SFP GBIC slot; Typ kabeláže: single-mode optický kabel 9/125 (OS1); Doplňující informace: IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP, Max. Cable Length: 10km, Data Rate: 1.25Gbps
532 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
1 2 3 4 5 >> >|


karcher