Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 10m

Optický patchkabel duplex ST-ST, 50/125 um MM, 10m
777 Kč
642 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Kód produktu: 11591913
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Optický patchkabel duplexní, ST-ST, 50/125 um, 10m

karcher