Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125um MM 0,5m

no image
324 Kč
268 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Kód produktu: 18998443
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Optický patchkabel duplex ST-ST 62,5/125um MM 0,5m

karcher