Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root dům zahrada  >>  cena 201-600

Opticord LC-SC 09/125µ 2m

Opticord LC-SC 09/125µ 2m
318 Kč
263 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: 1051
Kód produktu: 71204
Výrobce: OEM
Váha: 1,04
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Optický patchkabel duplexní, LC-SC 9/125um SM, 2m

karcher