Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root foto, kamery  >>  Příslušenství k foto  >>  Stativy

Opticord ST-ST 09/125µ 5m

Opticord ST-ST 09/125µ  5m
324 Kč
268 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1003
Kód produktu: 38078
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Optický patchkabel duplexní, ST-ST 9/125um SM, 5m

karcher