Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Patch panely

Filtr cen: 0-4200
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1350 Kč
cena s DPH
Výrobce: Solarix; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 24; Typ konektoru: 1 x RJ45; Kategorie: 5e; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Doplňující informace: • Dual block (110/Krone 8p8c), • AWG 26-22, • Vyvazovací lišta; Výška: 0.5 U; Šířka: 484 mm; Hloubka: 100 mm; Barva: černá
1546 Kč
cena s DPH
Výrobce: Solarix; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 24; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 5e; Typ kabeláže: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Doplňující informace: Dual block (110/Krone 8p8c), AWG 26-22, vyvazovací lišta; Výška: 1 U; Šířka: 19 palců, 484 mm; Hloubka: 108 mm; Barva: černá
903 Kč
cena s DPH
Výrobce: DIGITUS;
749 Kč
cena s DPH
UTP Integrovaný patch 10" panel 12 portů. 1U
1327 Kč
cena s DPH
Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 24; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 6; Typ kabeláže: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Doplňující informace: Kategorie 6 dle EIA/TIA 568 i ISO/IEC 11801, zkoušeno do 250 MHz, Stíněné RJ 45 zásuvky 8P8C, 19" 24 porty 1HU, certifikát UL, Instalace kabelu do LSA+ bloků, barevné značení dle EIA/TIA 568 A/B; Výška: 44 mm; Šířka: 483 mm; Hloubka: 110 mm; Čistá hmotnost: 1.88 kg; Barva: šedá (RAL 7035)
1464 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
777 Kč
cena s DPH
19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm RAL 7035, 10PCS IN POLYBAG,INCL. M10X 12 SCREW WITH NUT, 10138136 Farbe: grau Ral 7035 Material: 1mm Stahlblech
760 Kč
cena s DPH
Panel integrující 12 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až dvanácti zařízení. Vyvedený zemnící člen, provedení 19" rack, LED signalizace, OCP ochrana na každém portu. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s inte
324 Kč
cena s DPH
Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 3 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: oranžová
1932 Kč
cena s DPH
Výrobce: Solarix; Třída produktu: Patch panel 19" a 10"; Počet portů: 48; Typ konektoru: RJ45; Kategorie: 5e; Typ kabeláže: UTP - nestíněný kroucený čtyřpár; Výška: 88 mm; Šířka: 484 mm
510 Kč
cena s DPH
UTP Integrovaný patch 10" panel 12 portů. 1U
1 2 3 4 5 >> >|

karcher