Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m

Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m
1094 Kč
904 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Kód produktu: 11592300
Výrobce: OEM
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Patchcord FO duplex E2000/APC-LC 9/125um SM 1m

karcher