Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Potápění

Filtr cen: 0-700
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 >>
 
 
599 Kč
cena s DPH
Plavecká sada obsahuje šnorchl, plaveckou masku a ploutve. Pro děti od 8 let. Šnorchl: • Komfortní náustek • Střední rozměr vhodný pro děti od 8 let Ploutve: • umožňují dynamický odraz • US velikost: 5–8; UK velikost: 5–7; velikost: 38–40. Maska: • Bezpečné polykarbonátové čočky. • Rámečky z měkké gumy, díky kterým brýle pohodlně sedí.
161 Kč
cena s DPH
Moderní plavecké brýle s průhlednými bezpečnostními čočkami. Pohodlné tvarované košíčky na oči pro dokonalou těsnost. Upravitelný pásek pro bezpečné a pohodlné nošení. Vhodné pro děto od 8 let.
225 Kč
cena s DPH
Sportovní maska ve dvou barevných provedeních. Pro děti od 8 let. Brýle mají bezpečné polykarbonátové čočky a rámečky z měkké gumy, díky kterým brýle pohodlně sedí na obličeji. Gumový odolný pásek je jednoduše nastavitelný.
100 Kč
cena s DPH
Dětská potápěcí maska tvaru zvířátka. Je určena pro děti a jejich výpravy za poznáním podvodního světa. Spojené očnice, nastavitelný řemínek.
113 Kč
cena s DPH
Juniorské plavecké brýle ve třech barevných provedeních pro děti od 3 do 10 let.
405 Kč
cena s DPH
Potápěčská sada vhodná pro děti od 3 do 10 let. Sada obsahuje šnorchl, plaveckou masku a plovací ploutve.
216 Kč
cena s DPH
Plavecká maska sportovní pro děti od 8 let.
78 Kč
cena s DPH
.
40 Kč
cena s DPH
Juniorské plavecké brýle ve třech barevných provedeních pro děti od 3 do 10 let.
224 Kč
cena s DPH
Barevný míček se stužkou, kombinace barev žlutá, červená, zelená, pro potápění, 3 ks v balení. Pro děti od 6 let. Vyrobeno z měkkého materiálu. Míček se po vhození do bazénku„postaví“ na jeho dno.
87 Kč
cena s DPH
Plavecké brýle pro děti od 8 let. Tři barevná provedení (šedá, modrá, červená). Bezpečné polykarbonátové čočky, měkké pohodlné těsnění očnic, nastavitelný pásek.
257 Kč
cena s DPH
Plavecká sada obsahuje masku a šnorchl pro děti od 8 let. Brýle mají nastavitelnou velikost pásku.
1 2 >>


karcher