Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Potápění

Filtr cen: 0-700
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 >>
 
 
628 Kč
cena s DPH
Plavecká sada obsahuje šnorchl, plaveckou masku a ploutve. Pro děti od 8 let. Šnorchl: • Komfortní náustek • Střední rozměr vhodný pro děti od 8 let Ploutve: • umožňují dynamický odraz • US velikost: 5–8; UK velikost: 5–7; velikost: 38–40. Maska: • Bezpečné polykarbonátové čočky. • Rámečky z měkké gumy, díky kterým brýle pohodlně sedí.
260 Kč
cena s DPH
Sportovní maska ve dvou barevných provedeních. Pro děti od 8 let. Brýle mají bezpečné polykarbonátové čočky a rámečky z měkké gumy, díky kterým brýle pohodlně sedí na obličeji. Gumový odolný pásek je jednoduše nastavitelný.
102 Kč
cena s DPH
Dětská potápěcí maska tvaru zvířátka. Je určena pro děti a jejich výpravy za poznáním podvodního světa. Spojené očnice, nastavitelný řemínek.
105 Kč
cena s DPH
Juniorské plavecké brýle ve třech barevných provedeních pro děti od 3 do 10 let.
389 Kč
cena s DPH
Potápěčská sada vhodná pro děti od 3 do 10 let. Sada obsahuje šnorchl, plaveckou masku a plovací ploutve.
242 Kč
cena s DPH
Plavecká maska sportovní pro děti od 8 let.
80 Kč
cena s DPH
.
43 Kč
cena s DPH
Juniorské plavecké brýle ve třech barevných provedeních pro děti od 3 do 10 let.
226 Kč
cena s DPH
Barevný míček se stužkou, kombinace barev žlutá, červená, zelená, pro potápění, 3 ks v balení. Pro děti od 6 let. Vyrobeno z měkkého materiálu. Míček se po vhození do bazénku„postaví“ na jeho dno.
275 Kč
cena s DPH
Plavecká sada obsahuje masku a šnorchl pro děti od 8 let. Brýle mají nastavitelnou velikost pásku.
18 Kč
cena s DPH
Kompaktní obal pro snadné ukládání a transport. Ucpávky do uší – brání vniknutí vody do uší během plavání. Pevný, nastavitelný nosní klip a flexibilní elastický odolný pásek, který brání sklouznutí během plavání. Pro děti od 8 let.
248 Kč
cena s DPH
Plavecká maska sportovní pro děti od 8 let ve dvouch barevných provedeních.
1 2 >>

karcher