Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
SchaubSchaubSchaub
Nacházíte se: Root pc  >>  Klávesnice, myši, herní ovladače  >>  Klávesnice

Isku Illuminated Gaming Keyboard CZ-UK

Isku Illuminated Gaming Keyboard CZ-UK
3377 Kč
2791 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ROC-12-732
Kód produktu: 20520774
Výrobce: ROCCAT
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 338,- Později 10 splátek
Popis produktu: Herní klávesnice ROCCAT Isku je tím správným nástrojem pro dokonalou herní dominanci. Je kombinací pokročilého inženýrství a špičkového designu, který vám zprostředkuje výjimečný zážitek u jakékoliv hry. Poprvé v herní historii vám nabídne klávesnice možnost spolupráce s myší, aby vám poskytla nezastavitelnou sílu udělovat příkazy rychleji, snadněji a efektivněji, než kdykoliv dříve. To proto, že je vybavena exkluzivním protokolem ROCCAT Talk, který obstarává kooperaci s herní myší ROCCAT Kone+. Díky tomu můžete snadno spouštět různé sady maker myši, rychle a efektivně přímo z klávesnice.

Protokol ROCCAT Talk skvěle funguje společně s exkluzivní technologií Easy-Shift. Stačí použít Easy-Shift tlačítko na Isku k současné aktivaci maker pro klávesnici i myš. Jde o geniální zjednodušení, které vám umožní lépe soustředit na svou hru a méně na ovládání. Vaše Kone+ vám dá navíc světlené znamení pokaždé, když se s Isku spojí, takže budete přesně vědět, kdy obě zařízení spolupracují.

ROCCAT Talk vám také umožní profitovat z exkluzivní Easy-Aim technologie. Když vaše hra vyžaduje přesnou střelbu ve sniper režimu, stiskněte a podržte jediné tlačítko klávesnice a Easy-Aim okamžitě optimalizuje nastavení DPI na Kone+. Uvedený obouruční systém střelby je nejjednodušším a nejpohodlnějším řešením, jak dosáhnout přesnosti těch nejlepších odstřelovačů. A zároveň vám také uvolní jedno tlačítko Kone+ pro jinou libovolnou makro funkci dle vašeho výběru. Jen si představte, jak vám přinese dokonalá kooperace klávesnice a myši neocenitelné výhody na bitevním poli.

ROCCAT Isku je jediná klávesnice na světě obsahující průlomovou Easy-Shift technologii, která vám umožní uložit 36 snadno přizpůsobitelných makro funkcí, strategicky umístěných ve třech řádcích okolo WASD zóny. Díky tomu budete pálit a využívat makra ve zlomku sekundy, aniž byste museli upravit polohu rukou, takže nebudete muset opustit očima obrazovku ani hledat ty správné klávesy. A protože Easy-Shift tlačítko funguje jako jakékoliv běžné, budete aktivovat makra se stejnou lehkostí, jako když píšete velké písmeno. The Easy-Shift oblast vám poskytne působivých 28 makro kláves, včetně osmi vyhrazených, které lze naprogramovat dvojitě. Schopnost okamžitě přepínat mezi pěticí profilů vám navíc umožní vychutnat si až neuvěřitelných 180 makro funkcí, což vystačí i těm nejnáročnějším hráčům.

I když máte všechna čísla obsazená, tak můžete k užitečným činnostem využít i palec. Celkem pro palec vývojáři připravili tři individuálně programovatelná Thumbster tlačítka, která naleznete hned pod mezerníkem. Ideální pro rychlé akce v ryku zuřivého boje nebo pro rychlou změnu zbraně. Díky technologii Macro Live! pak můžete pohodlně zaznamenávat veškerá makra v průběhu hry. Stačí stisknout vyhrazené Makro Live! tlačítko a nechat se navést novým hlasovým průvodcem, krok za krokem. Můžete naprogramovat až neuvěřitelných 500 akcí pro každé ze sto osmdesáti maker, což vám dává svobodu stanovit jakékoliv úkoly, které jen lze vymyslet. Ke správě maker vám navíc poslouží praktický software Macro Manager.

S extrémním Ice Blue podsvětlením se stanete pány každé noční akce. K dispozici máte šest přizpůsobitelných úrovní jasu, což vám umožní trefit to správné tlačítko při jakékoliv hladině okolního osvětlení. Isku má navíc podsvětlení dokonale optimalizované, takže nepřipouští únavu očí ani při dlouhých herních sezeních. Můžete také naprogramovat časový úsek, po kterém se podsvětlení automaticky vypne, pokud jej nechcete vypínat stisknutím klávesy. Samozřejmostí je také výjimečný vzhled podsvícené klávesnice, který neudělá ostudu ani tomu nejsilnějšímu hernímu stroji.

Mezi další potěšitelné vlastnosti Isku patří velká podložka pod zápěstí, která zajišťuje kromě pohodlí i dokonalou stabilitu, podpořenou ještě pogumovanými nožičkami. Zdvih kláves je střední, což zaručuje optimální odezvu a vysoké pohodlí při stisku. 1 ms odezva pak eliminuje jakékoliv zpoždění, a anti-ghosting technologie umožňuje p

karcher