Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  Monitory  >>  LED monitory  >>  LED monitory 24" a více

Samsung LED UD55D 55"

Samsung LED UD55D 55"
190647 Kč
157560 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Kód produktu: 35228997
Výrobce: SAMSUNG
Váha: 32
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 19065,- Později 10 splátek
Popis produktu: Bohatý obsah s ohromující kvalitou jasného obrazu a rozlišením Full HD okouzlí vaše zákazníky a předá působivé sdělení nezapomenutelným způsobem. Poskytujte souvislý obraz díky rámečku s bezkonkurenční šířkou 3,5 mm
Díky nepřekonatelné inovaci rámečku od společnosti Samsung velkoformátové displeje Samsung UD55D s rozlišením Full HD pozdvihnou vaše digitální sdělení na vyšší úroveň. Tyto displeje s rámečkem o dosud nevídané šířce 3,5 mm, který je o 36 % užší než rámeček stávajících displejů UD55C a jemuž se nevyrovná žádný konkurenční produkt, můžete zkombinovat do souvislé videostěny, v níž nejsou prakticky žádné vizuální rušivé prvky, a ohromit tak své publikum. Ze vzdálenosti 4 metrů již rámečky monitorů UD55D nejsou viditelné pouhým okem, díky čemuž vzniká skutečně jednolitý obraz umožňující zobrazování optimalizovaných vizuálních prezentací. Použijte tuto špičkovou zobrazovací technologii k tomu, abyste přilákali zákazníky do svého obchodu, nahradili tradiční tabule v zasedací místnosti nebo poskytovali důležité informace v reálném čase na veřejných místech. Poskytujte také velice jasný a živý obraz bez odlesků či rozmazání, abyste si své publikum zcela podmanili působivým zážitkem ze sledování obsahu.

Nesrovnatelná šířka rámečku 3,5 mm:Díky bezkonkurenčním mimořádně tenkým rámečkům o šířce 3,5 mm (od rámečku k rámečku ) mohou displeje poskytovat souvislý, působivý obraz a jedinečný zážitek z firemní komunikace.Vylepšená kvalita obrazu:Rozlišení Full HD a nové řešení stmívání podsvícení, které vylepšuje kontrast, společně se zdokonaleným kontrastním poměrem umožňují dosahovat vynikající kvality obrazu.Inovativní antireflexní panely:Antireflexní panely zabraňují vzniku rušivých oslňujících odlesků a ochrana proti vypálení obrazu snižuje zákal o 44%.
Ohromte své diváky přesnými barvami na více displejích
S velkoformátovými displeji Samsung UD55D budete svá sdělení přinášet v barvách s konzistentní přesností na více displejích. Tyto displeje procházejí během výroby důkladným procesem kalibrace barev, který zajišťuje přesné barvy s nulovým zkreslením obrazu, aniž by je bylo nutné dále ručně kalibrovat. Vylepšené ladění barev během výroby s ohledem na vyvážení bílé a kompenzaci rozdílu mezi barvami zajišťuje, že displeje zobrazují obraz se stejnými barvami a teplotou. Uživatelům, kteří potřebují barvy dále ladit, nabízí funkce Samsung Advanced Color Management podrobnější možnosti správy. Intenzitu barev lze kalibrovat automaticky nebo ručně. Hodnoty barev je možné sdílet mezi více displeji, což zajišťuje vynikající intenzitu obrazu na všech videostěnách, jejichž cílem je zapůsobit na cílové publikum. V kombinaci s antireflexním panelem, který snižuje rozptyl světla, aby byla vaše sdělení čitelnější, jsou velkoformátové displeje UD55D schopné efektivně poskytovat váš obsah s živými barvami, které zapůsobí na vaše publikum.
Snadné vytváření, zobrazování a správa obsahu pomocí řešení Samsung Smart Signage Platform
Díky vestavěnému řešení Samsung Smart Signage Platform (SSSP) není nutné kupovat samostatný počítač pro každý displej ve videostěně. Řešení SSSP podporuje aplikaci MagicInfo VideoWall, která umožňuje přehrávání obsahu vytvořeného v programu na vytváření obsahu VideoWall či v konzolových aplikacích. Vestavěná aplikace MagicInfo™ VideoWall S Player umožňuje snadné zobrazení obsahu na videostěnách ve formátu až 4 x 4, aniž by bylo nutné používat další počítače, software na přehrávání obsahu na videostěnách či drahý procesor pro videostěny.
Optimální zobrazení obsahu díky snadnému otáčení obrazu
Bez ohledu na to, zda používáte jeden displej nebo videostěnu, svůj obsah můžete vytvořit s orientací na šířku a potom ho můžete otočit. Displeje Samsung obsahují funkci otočení monitoru a obrazu, která umožňuje zobrazit obsah svisle či vodorovně bez zkreslení poměru stran. Svůj obsah tak můžete pohodlně otáčet pomocí tří možností zobrazení: s původním poměrem stran na jedné obrazovce, s přizpůsobeným poměrem stran na jedné obrazovce nebo s přizpůsobeným poměrem stran na videostěně.
Prezentace nejrůznějšího obsahu pomocí volitelného počítačového modulu
S volitelným modulem Setback Box-C (SBB-C) můžete přehrávat obsah z nejrůznějších zdrojů. Modul SBB-C po připojení k displeji UD55D umožňuje zobrazovat specifický firemní obsah a poskytuje výkonné počítačové funkce zajišťující cílenou prezentaci sdělení. Chcete-li změnit zobrazovaný obsah, stačí vyměnit modul SBB-C v jednotlivých displejích nebo v řídicím displeji. Řídicí displej pak bude sdělení vysílat do ostatních displejů ve videostěně. Pokud se rozhodnete připojit modul SBB-C ke každému displeji, získáte neuvěřitelnou flexibilitu při prezentaci více sdělení prostřednictvím videostěny.
Spojte více displejů beze ztráty kvalityobrazu díky podpoře rozhraní DisplayPort 1.2
Díky podpoře vícesměrného vysílání obsahu poskytované rozhraním DisplayPort® (DP) 1.2 lze spojit až 100 displejů, aniž by se snížila kvalita obrazu. Prostřednictvím rozhraní DP 1.2 mohou firmy zobrazovat obsah v ultravysokém rozlišení (UHD) 3.840 x 2.160 na videostěnách formátu 2 x 2 bez nutnosti použití dalších zařízení. Funkce připojení více displejů s technologií HDCP (High-Bandwidth Digital Content Protection), kterou nabízejí displeje řady UDC, pomáhá snižovat náklady na nasazení více displejů. Díky podpoře technologie HDCP lze živé televizní vysílání, obsah z disků Blu-ray™ a další obsah HDCP zobrazovat bez distributoru HDCP.
Funkce Magic Clone
Funkce Samsung Magic Clone umožňuje aplikovat konzistentní nastavení na displeje nacházející se na více místech, aniž by je bylo nutné namáhavě jednotlivě nastavovat. Nastavení, jako je například hlasitost, jas a další parametry, stačí naprogramovat na jednom displeji. Po aktualizaci prvního displeje lze nastavení uložit na jednotku USB nebo na externí disk, který potom stačí připojit k novým displejům, což vám umožní zkopírovat nastavené možnosti z jednoho displeje do dalších.

karcher