Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  Monitory

Monitor Samsung SyncMaster S22C450BW

Monitor Samsung SyncMaster S22C450BW
4182 Kč
3456 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Kód produktu: 16459011
Výrobce: SAMSUNG
Váha: 6,14
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 418,- Později 10 splátek
Popis produktu: 22" podnikový monitor s poměrem stran 16:10 (1680×1050) je navržen pro zvýšení efektivity práce pomocí uživatelsky přívětivého designu a nastavení zobrazení. LCD umožňuje nastavit výšku v rozmezí 10cm, otočení o 90° (funkce Pivot) a v neposlední řadě má i řadu ekologických funkcí.


Klíčové vlastnosti:
Pohodlné nastavení výšky, náklonu a perspektivy monitoru
Vychutnávejte si úsporu energie s lehkým displejem LED
Chovejte se ekologicky s vypínatelným adaptérem Samsung
Udělejte si na stole pořádek pomocí organizátoru kabelů od společnosti Samsung
Design monitoru, který vyhovuje pracovním požadavkům
Přejděte na vyšší úroveň s megadynamickým kontrastním poměrem
Technologie Magic Angle Vertical zaručuje vždy perfektní obraz
Pohodlné nastavení výšky, náklonu a perspektivy monitoru: – Podnikový monitor Samsung SC45 je navržen tak, aby pomáhal zvyšovat efektivitu práce a umožňoval individuální přizpůsobení prostřednictvím bohatých možností nastavení zobrazení. Pomocí výškově nastavitelného podstavce lze obrazovku vždy nastavit do optimální úrovně očí, díky čemuž uživatel získá bohatší vizuální zážitek a zachová si také správné držení těla. K dalším funkcím patří podpora naklonění a otočení displeje na výšku, které nejenže zvyšují pohodlí při práci, ale umožňují také pracovat novými způsoby. Obrazovku monitoru SC45 lze otočit o 90 stupňů a získat tak vhodnější zobrazení v závislosti na konkrétní pracovní úloze. S podnikovým monitorem Samsung LED SC45 nyní můžete dosahovat neuvěřitelného pohodlí a efektivity práce.
Vychutnávejte si úsporu energie s lehkým displejem LED: – Díky své nízké spotřebě lehký podnikový monitor Samsung LED SC45 představuje další možnost, jak šetřit energií. Úspora energie se projeví v podnikových financích i po ekologické stránce a je důležitou součástí každé práce. Podnikový monitor LED SC45 je také pozoruhodně lehký, čímž velice usnadňuje přepravu, a je dalším z mnoha způsobů, jakými společnost Samsung pomáhá zefektivnit pracovní prostředí.
Udělejte si na stole pořádek pomocí organizátoru kabelů od společnosti Samsung: – Uklizené a čisté pracovní místo je nezbytnou podmínkou profesionálního přístupu k práci. A právě proto je podnikový monitor Samsung LED SC45 vybavený organizátorem kabelů. Tento praktický organizátor uspořádá kabely vycházející z monitoru do jediného svazku vedeného podél podstavce, čímž pomáhá odstranit nepořádek kolem obrazovky. S podnikovým monitorem Samsung LED SC45 si můžete konečně vychutnávat úhledně uklizené pracovní místo, kde už nemáte stále na očích nevzhledné kabely.
Přejděte na vyšší úroveň s megadynamickým kontrastním poměrem: – Díky nejmodernějšímu megadynamickému kontrastnímu poměru zažijete zcela novou úroveň barev, brilantnosti a kvality obrazu. Podnikový monitor Samsung LED SC45 přináší tak realistický obraz, že úplně změní vaše zážitky při sledování obsahu. Monitor SC45, který disponuje v současnosti nejvyšším kontrastním poměrem, zajišťuje, že černá je absolutně tmavá, bílá dokonale čistá a barvy maximálně jasné. Okamžitě si všimnete křišťálově čistého obrazu a jeho neuvěřitelné intenzity. Je to jako výbuch barev a ostatní obrazovky se při porovnání s tímto monitorem zdají být nudné
Technologie Magic Angle Vertical zaručuje vždy perfektní obraz: – Podnikový monitor Samsung LED SC45 je vybavený technologií Magic Angle Vertical, která zaručuje dokonalý obraz, i když se uživatel nedívá na obrazovku přímo zepředu. To znamená, že se na monitor můžete dívat vsedě, vstoje nebo vleže z pohovky a pokaždé uvidíte skvěle. A díky 20 různým nastavením úhlu pohledu (10 směrem nahoru a 10 směrem dolů) si vždy budete moci vybrat nastavení, které odpovídá vaší poloze. Při sledování obrazu pomocí technologie Magic Angle Vertical, která je dokonce speciálně přizpůsobená i pro podnikový monitor LED, tak budete mít vždy pocit, že stojíte přímo před obrazovkou, i když se budete dívat odjinud.


Funkce:
technologie TN (Twisted Nematic)
rozlišení monitoru je 1680×1050 bodů s poměrem stran 16:10
černé matné provedení
aplikace pro více obrazovek
Mega dynamický kontrast
MagicAngle pro větší úhly pohledu
Samsung MagicBright3, Samsung MagicColor
časovač vypnutí
přizpůsobitelné tlačítko
velikost obrazu
mechanický vypínač 0W
držadlo na přenášení
Další technické údaje:
výškově nastavitelný podstavec (100 mm)
otočný na výšku
možnosti naklápění
typická spotřeba 24W, ve standby 0,3W
Možnosti připojení:
15 pin. D-SUB
DVI s podporou HDCP
Obsah balení:
monitor S22C45KBS
napájecí kabel
kabel VGA
manuál
Rozměry a hmotnost:
šířka s podstavcem 50,24 cm
výška s podstavcem 35,3–45,3 cm
hloubka s podstavcem 21 cm
šířka bez podstavce 50,24 cm
výška bez podstavce 35,3–45,3 cm
hloubka bez podstavce 5,5 cm
hmoznost 4,5kg

karcher