Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Síťové prvky pasivní

Filtr cen: 0-130000
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
760 Kč
cena s DPH
Panel integrující 12 pasivních POE injektorů vhodný pro napájení až dvanácti zařízení. Vyvedený zemnící člen, provedení 19" rack, LED signalizace, OCP ochrana na každém portu. Univerzální řešení pro vzdálené napájení většího počtu aktivních prvků s inte
76 Kč
cena s DPH
• Nylon, UL tested, flame protection as per UL 94V-2 • Max. tensile stress 50 kg, packaging unit 100 pieces
2625 Kč
cena s DPH
Rozvaděč Delta B je celosvařený nástěnný jednodílný rozvaděč s celoskleněnými dveřmi, které je možné díky masivním pantům otevřít pod úhlem téměř 180°. Důležitou součástí výrobku jsou otvory pro kabely, které jsou umístěny na horní a dolní stěně. Další dva otvory jsou umístěny na zadní stěně rozvaděče. Otvory jsou zaceleny vylamovacími záslepkami, které je možné vylomit s pomocí např. šroubováku. 19“ zařízení se instalují na vertikální lišty, které je možné plynule natavit podle potřeby do hloubky těla rozvaděče. Díky perforaci je zajištěna přirozená cirkulace vzduchu a chlazení komponentů. Přesné rozměry a další technické údaje jsou uvedeny níže (hodnoty R1 a R2 označují rozteče montážních otvorů pro zavěšení rozvaděče na zeď). Maximální zatížení rozvaděče je 30 kg. Rozměry: A – 370 mm B – 265 mm C – 490 mm D – 600 mm E – 395 mm R1 – 324 mm R2 – 420 mm Hmotnost – 14,8 kg Příbal: Klíč - přední dveře 2x Vrut 6x50 4x Podložka 6,6 4x Hmoždinka 10 4x Plastová podložka 8x Plovoucí matice M6 8x Šroub M6x16 8x Protiprachová záslepka 1x
101 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
128 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
511 Kč
cena s DPH
Cable Tester LED pro RJ11/RJ12/RJ45
777 Kč
cena s DPH
19" CABLE MANAGEMENT RING 100X45mm RAL 7035, 10PCS IN POLYBAG,INCL. M10X 12 SCREW WITH NUT, 10138136 Farbe: grau Ral 7035 Material: 1mm Stahlblech
1590 Kč
cena s DPH
Výrobce: Solarix; Třída produktu: Síťový konektor | spojka | krytka (návlek); Druh krytky /konektoru: RJ45 (8P8C); Typ kabeláže: TP kabel
966 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
1457 Kč
cena s DPH
Popis produktu: TK-SOLDER tool kit (28 pcs) Toolkit for soldering (28 items) Contents: *Soldering iron *Soldering wick in plastic bottle. Bottle size (length*diameter): 93 mm*17 mm. *Anti-static wrist strap *Soldering iron holder *Desolderin
1523 Kč
cena s DPH
Výrobce: 4World; Třída produktu: Instalační síťový kabel; Typ kabelu: FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení; Kategorie: 5e; Typ ochrany: PVC - polyvinyl chloride; Doplňující informace: kabel v krabici, má možnost pohodlného rozvíjení, označení metru, http://www.4world.com/; Délka: 305 m; Barva: Šedá; Druh balení: krabice 305m
315 Kč
cena s DPH
Výrobce: DIGITUS; Třída produktu: Síťový optický kabel; Délka: 3 m; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2); Typ konektoru 1: LC duplex; Typ konektoru 2: LC duplex; Maximální rychlost přenosu: 1 Gb/s; Barva: oranžová
1 2 3 4 5 >> >|

karcher