Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  PAMĚŤOVÉ KARTY A ČTEČKY. vše do USB  >>  Konvertory a převodníky

TP-Link MC112CS WDM Media Converter 100FX SM, SC, 20 km, TX/RX: 1310/1550 nm

TP-Link MC112CS WDM Media Converter 100FX SM, SC, 20 km, ...
1097 Kč
907 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem-dodání 2-4 dny
Part no.: MC112CS
Kód produktu: 9553477
Výrobce: TP-Link
Záruka: 36 měsíců
Popis produktu: Media konvertor využívající WDM single-mode s jedním SC konektorem. Na druhé straně optického je potřeba použít MC111CS.

Převodník metalické sítě na optickou. Hodí se všude tam kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická metalická síť a nelze použít galvanického spojení. Optická vlákna také velmi dobře odolávají rušivým elektromagnetickým či atmosférickým vlivům.
WDM Singlemode Konvertor - konvertor s obousměrným přenosem dat po jednom optickém vlákně. Obousměrného přenosu je dosaženo použitím dvou vlnových délek, jedné pro vysílání a druhé pro příjem. Odpadá tak potřeba vedení samostatného vlákna pro každý směr přenosu.

Napájení: 9V/0,6A
Normy: IEEE 802.3 / IEEE 802.3u
Ostatní: disponuje funkcí Auto-negotiation a Auto-MDIX
Provozní teplota: 0 - 50 °C
Přenosová rychlost: 10/100 Mbps
Rozměry: 94.5 x 73 x 27 mm
Hmotnost: 0,34 kg
LED indikace: indikace zapnutí a monitoring aktivity portů
Vlnová délka: TX: 1310 nm, RX: 1550 nm
Max. délka spoje: single-mode 20/40/60 km
Optický kabel: 9/125
Konektor: SC, RJ45
Přenášené signály: TxD a RxD

karcher