Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Routery a switche

TP-Link TL-SG3210 8xGb L2 Switch, 2x SFP

TP-Link TL-SG3210 8xGb L2 Switch, 2x SFP
3258 Kč
2693 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem-dodání 2-4 dny
Part no.: TL-SG3210
Kód produktu: 10521866
Výrobce: TP-Link
Záruka: 60 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 326,- Později 10 splátek
Popis produktu: TP-LINK Jetstream ™ gigabitový L2 Lite switch TL-SG3210 poskytuje 8 portů 10/100/1000 Mbit. Přepínač nabízí vysoký výkon, na podnikové úrovni, QoS, pokročilé bezpečnostní strategie, a bohatý Layer 2 funkce pro správu. Kromě toho také přepínač je vybaven 2 gigabitovými SFP sloty, a tím rozšiřuje flexibilitu sítě. TL-SG3210 je cenově výhodné síťové řešení pro ideální malé a střední podniky.

Interface 8 10/100/1000Mbps RJ45 Ports
(Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2 1000Mbps SFP Slots
1 Console Port
Network Media 10BASE-T: UTP category 3, 4, 5 cable (maximum 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP category 5, 5e, 6 or above cable (maximum 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Dimentions( W x D x H ) 11.7*7.1*1.7in.(294*180*44 mm)
Power Supply 100~240VAC, 50/60Hz
PERFORMANCE
Bandwidth/Backplane 20Gbps
MAC Address Table 8k
Packet Buffer Memory 512KB
Packet Forwarding Rate 1.49Mpps
Jumbo Frame 10240 Bytes
SOFTWARE FEATURES
Quality of Service Support 802.1p CoS/DSCP priority
Support 4 priority queues
Queue scheduling: SP, WRR, SP+WRR
Port/Flow- based Rate Limiting
Voice VLAN
L2 Features IGMP Snooping V1/V2/V3
802.3ad LACP (Up to 8 aggregation groups, containing 8 ports per group)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port isolation
BPDU filtering/guard
TC/Root protect
Loop back detection
802.3x Flow Control
VLAN Support IEEE802.1Q with 4K VLAN groups and 4K VIDs
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Management VLAN configuration
Access Control List L2~L4 package filtering based on source and destination MAC address, IP address, TCP/UDP ports, 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID;
Time Range Based
Security IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X Port/MAC Based authentication, Radius,Guest VLAN
DoS Defence
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Port Security
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Management Web-based GUI and CLI management
SNMP v1/v2c/v3,compatible with public MIBs and TP-LINK private MIBs
RMON (1, 2, 3, 9 groups)
DHCP/BOOTP Client,DHCP Snooping,DHCP Option82
CPU Monitoring
Port Mirroring
Time Setting: SNTP
Integrated NDP/NTDP feature
Firmware Upgrade: TFTP & Web
System Diagnose: VCT
SYSLOG & Public MIBS
OTHERS
Safty & Emission CE, FCC
Package Contents Switch; Power Cord; Quick Installation Guide;Resource CD; Rackmount Kit; Rubber Feet
Environment Operating Temperature: 0?~40? (32?~104?);
Storage Temperature: -40?~70? (-40?~158?)
Operating Humidity: 10%~90% non-condensing
Storage Humidity: 5%~90% non-condensing

karcher