Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Routery a switche

TP-Link TL-SG3424 JetStream™ switch 24 x 10/100/1000 Mbs, 4 x SFP combo

TP-Link TL-SG3424 JetStream™ switch 24 x 10/100/1000 Mbs,...
6191 Kč
5117 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: TL-SG3424
Kód produktu: 10521878
Výrobce: TP-Link
Záruka: 60 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 619,- Později 10 splátek
Popis produktu: 24portový gigabitový řízený switch L2 s 4 sloty Combo SFP

• Funkce vrstvy č. 2
Protokol řízení agregace linek (LACP)
4K VLAN
GVRP (registrační protokol GARP VLAN)
STP/RSTP/MSTP
IGMP Snooping

• Technologie Quality of Service (QoS)
4 prioritní fronty
Podpora IEEE 802.1P
DSCP QoS
Funkce omezení rychlosti

• Strategie zabezpečení
Vázání na IP-MAC-Port-VID
Seznam řízení přístupu (L2 až L4 ACL)
Ověřování 802.1x a RADIUS
Podpora ochrany proti DoS
Zabezpečení portů
Šifrování SSL a SSH

• Správa
Webové rozhraní GUI
Rozhraní příkazového řádku
SNMP v1/v2c/v3
RMON (skupina 1, 2, 3, 9)

Gigabitový řízený switch L2 TP-LINK JetStreamTM TL-SG3216 poskytuje 16 portů 10/100/1 000 Mbit/s. Switch poskytuje vysoký výkon, řízení kvality služeb (QoS) na podnikové úrovni, pokročilé strategie zabezpečení a bohaté funkce správy vrstvy č. 2. Switch je navíc vybaven 2 sloty Combo SFP, které rozšiřují flexibilitu sítě. Tento giaabitový řízený switch L2 řady JetStreamTM představuje cenově dostupné řešení pro malé a středně velké firmy.

TL-SG3216 nabízí robustní funkce zabezpečení a správy. Funkce vázání na IP-MAC-Port-VID a seznam řízení přístupu(ACL) chrání síť proti zahlcení všesměrovým vysíláním, útokům ARP a DoS apod. Funkce Quality of Service (QoS, L2 až L4) poskytuje vylepšené řízení provozu v síti, aby vaše data procházela plynuleji a rychleji. Snadno ovladatelné rozhraní webové správy společně s podporou CLI, SNMP a RMON zrychlují nastavení a konfiguraci bez zbytečných prostojů. Tento switch TP-LINK je ideální pro pracovní skupiny a oddělení vyžadující cenově dostupné řešení přepínání L2 a podporu gigabitového rozhraní.

Tento switch TP-LINK řady JetStream 3 poskytuje funkce vázání na IP-MAC-Port-VID, zabezpečení portů, ochrany proti zahlcení sítě a DHCP Snooping, které chrání před zahlcením sítě všesměrovým vysíláním, útoky ARP apod. Obsahuje zabezpečení proti některým typickým útokům DoS. Před těmito útoky se můžete chránit mnohem snadněji než dříve. Seznamy omezení přístupu (ACL, L2 až L4) omezují přístup k citlivým síťovým zdrojům zakazováním paketů na základě zdrojové a cílové adresy MAC, adresy IP, portů TCP/UDP a dokonce i ID sítě VLAN. Switch podporuje ověřování 802.1x, které se používá spolu s protokolem RADIUS k vyžadování určitých ověřovacích údajů před tím, než je povolen přístup k síti. Funkce Guest VLAN umožňuje klientům bez protokolu 802.1X přistupovat k určitým síťovým zdrojům.

Pro lepší využití switchů vrstvy č. 2 zařízení TL-SG3216 podporuje kompletní řadu funkcí vrstvy č. 2, včetně 802.1Q Tag VLAN, zrcadlení portů, STP/RSTP/MSTP, protokolu řízení agregace linek a řízení toku 802.3x. Switch dále nabízí pokročilé funkce pro správu sítě. Např. detekce smyček, diagnostika kabelů a IGMP Snooping. Funkce IGMP Snooping zajišťuje, aby switch inteligentně předával datový proud vysílání multicast pouze příslušným odběratelům, zatímco funkce IGMP Throttling & Filtering omezuje každého odběratele na úroveň portu, aby zabránila neoprávněnému přístupu k datovému proudu multicast.

karcher