Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  Komponenty PC a notebooky  >>  Pevné disky

VERBATIM Hard Drive 3,5" 2TB USB 3.0 Store'n'save External

VERBATIM Hard Drive 3,5" 2TB USB 3.0 Store'n'save External
3032 Kč
2506 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 47672
Kód produktu: 7864255
Výrobce: VERBATIM
Záruka: 23 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 303,- Později 10 splátek
Popis produktu: •Vysokorychlostní přenos dat díky rozhraní SuperSpeed USB 3.0
•Elegantní černý design s možností položení na bok nebo postavení na výšku
•Uložte tisíce digitálních fotografií, videí a souborů MP3
•Software Nero BackItUp a Burn Essentials – na pevném disku počítače nebo
•notebooku si můžete vytvořit zálohu na přenosný pevný disk.
•Technická podpora na horké lince zdarma
•Dvouletá omezená záruka společnosti Verbatim

Stolní pevné disky Verbatim Store 'n' Save USB 3.0 využívají vysokorychlostní rozhraní SuperSpeed USB 3.0, které vám umožní efektivní ukládání dat. Rozhraní USB 3.0 poskytuje oproti rozhraní USB 2.0 až 10krát rychlejší přenos dat (v závislosti na sběrnici USB), takže umožňuje extrémně rychlý přenos dat na cestách.

Disky Store 'n' Save lze používat položené na bok nebo postavené na výšku a ušetřit tak místo na stole. Při spuštění disku Store 'n' Save se zobrazí uvítací obrazovka Verbatim* s odkazy na software, uživatelské příručky, podporu a složku na vašem disku (* v závislosti na používaném operačním systému v počítači)

Rozhraní USB 3.0 je zcela kompatibilní s rozhraním USB 2.0.

Kvůli většímu zabezpečení je součástí disku také software Nero BackItUp a Burn Essentials umožňující zálohovat pevný disk vašeho notebooku nebo počítače. Software BackItUp a Burn Essentials nabízí tři aplikace v jedné. Umožňuje bez ohledu na okolnosti zálohovat všechny vaše soubory, složky a disky, nebo pro lepší zabezpečení zálohování naplánovat a provádět je automaticky v daný čas. Aplikace Nero Express slouží k zápisu souborů na disky CD nebo DVD a nástroj Nero RescueAgent umožňuje obnovit soubory v případě jejich poškození.Software Nero BackItUp a Burn Essentials je kompatibilní se systémy Windows XP, Windows Vista a Windows 7 (není kompatibilní se systémem Mac OS).

Pevné disky Verbatim nabízí také software Green Button pro úsporu energie. Software Green Button zastaví otáčení pevného disku při jeho nepoužívání, a zvýší tak jeho efektivitu a úsporu energie.

K dispozici jsou tři nastavení úsporného režimu. Aktivace úsporného režimu po 10 až 120 minutách používání, vždy po 10 minutovém nárustku. Okamžitá aktivace úsporného režimu poklepáním na ikonu Green Button umístěnou na ploše. Poslední varianta je nastavit možnost „Never Suspend the disk“ (Úsporný režim disku nikdy nespouštět).

Dvouletá omezená záruka společnosti Verbatim

Kapacita: 2 TB
Rozhraní: USB 3.0
Rozměry: 192 x 118 x 49 mm (D x Š x V)
Hmotnost produktu: cca 1 kg

Číslo produktu (PN) : 47672

karcher