Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Zapf Baby Annabel

Filtr cen: 100-1900
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 >>
 
 
 
 
 
 
908 Kč
cena s DPH
Lego Creator Dobrodružství na ostrově
642 Kč
cena s DPH
Kočička princezny Růženky, Snílek, a mýval princezny Pocahontas, Sasanka, pozvali všechny své kamarády na ples na královském hradě. Vyšplhej na vyhlídkovou věž – vidíš přijíždějící hosty? Udělej pro ostatní vystoupení s klavírem, potom se přesuň na otáčecí taneční parket a protancuj celou noc. Každý mazlíček z paláce má po oslavě na královském hradě své místo, kde může spát.
213 Kč
cena s DPH
LEGO Disney Borůvka a její kuchyně
278 Kč
cena s DPH
Létej nadzvukovou rychlostí s touto úžasnou stíhačkou, která obsahuje kombinaci tmavě žluté, modré a bílé barvy, dvojité vertikální stabilizátory, velké přívody vzduchu, navigační světla a velké motory. Aktivuj pohyblivá křídla, projeď po ranveji a vzleť do oblak! Až budeš připravený na novou stavitelskou výzvu, přestav ji na futuristickou stíhačku nebo na úžasné letadlo.
534 Kč
cena s DPH
Lego Creator Průzkumný robot
218 Kč
cena s DPH
Jedinečná hra, která rozvíjí představivost a kreativitu dětí i dospělých. 9 Kostek, 54 obrázků, 10 miliónů kombinací, nekonečné pohádky… Hoďte kostkami a vyprávějte pohádku. Buď jen tak vyprávějte, nebo soutěžte o nejzajímavější příběh. Prostě hoďte kostkami a podívejte se na obrázky, které vám padly. Pak začněte skládat příběh, ve kterém se vše, co je na kostkách, objeví. Příliš nepřemýšlejte. Prostě se podívejte na obrázky a příběh se sám začne rozvíjet.
1282 Kč
cena s DPH
LEGO Disney Vaiana a její plavba po oceánu
748 Kč
cena s DPH
Pobíhej svobodně s Locikou a jejím kamarádem koníkem Maximem a užij si tento speciální den! Bav se na houpačce, poprvé ponoř své nožky do vody a dotni se kouzelné květiny, která obnoví tvé schopnosti. Namaluj na plátno krásný obraz pomocí štětce, a potom pro Maxima utrhni jablko z blízkého stromu. Najdeš zde pro něj i vodu a slámu, které si může vychutnat, zatímco budeš připravovat jídlo v kuchyni ve věži. Jaký úžasný den!
908 Kč
cena s DPH
LEGO Disney Vaiana a její dobrodružství na ostrově
374 Kč
cena s DPH
Setík základních nezbytností pro péči o miminko Baby Annabell: 2 plenky, lahvička, dudlík a bryndáček. Vše s motivem roztomilé ovečky.
908 Kč
cena s DPH
Lego Creator Dovolená na pláži
289 Kč
cena s DPH
LEGO Disney Podkůvka v královských stájích
1 2 >>

karcher