Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
SchaubSchaubSchaub

Detail kategorie: Zapf Baby Annabel

Filtr cen: 200-300
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
 
 
 
 
1015 Kč
cena s DPH
Sophia je překrásná panenka s nádhernými blonďatými vlásky. Z oček jí čiší radost, a proto bude vždy skvělou společnicí na hraní si a objímání. Je oblečena do modrých kalhot a barevné halenky s veselým potiskem. Růžové botky a puntíkatá čelenka jí s oblečkem perfektně ladí. Malé maminky jistě ocení kvalitní dlouhé vlásky, které budou moci česat a vytvářet Sophii různé účesy. Součástí balení je kartáč na vlasy. Velikost panenky: 43 cm.
1115 Kč
cena s DPH
Mnoho zvuků: pije, říhá, při lechtání se směje, usíná. K dispozici aplikace, která holčičkám radí s péčí o panenky (není nezbytná pro hraní si s panenkou). Velikost panenky: 36 cm.
889 Kč
cena s DPH
Panenka Mia má krásně měkké tělíčko jako stvořené k mazlení. Na svět se dívá velkýma modrýma očima s dlouhými řasami. Oblečena je do krásných dupaček s jemným proužkem, květinovým potiskem a ozdobnými mašličkami. Součástí panenky je také dudlík a lahvička. Velikost panenky: 43 cm.
1321 Kč
cena s DPH
Má funkční sprchu, barevná LED světélka a umí krásně napěnit vodu. Vydává různé zvuky.
325 Kč
cena s DPH
Tvoř s Play-Doh cokoliv tě napadne! Objev nekonečné možnosti s 12 kelímky modelovací hmoty Play-Doh .
1674 Kč
cena s DPH
Pije vodu z lahvičky, pláče opravdové slzy a čůrá. Při pití otevírá a zavírá oči. Po jídle si odříhne. Směje se, žvatlá, usíná. Velikost panenky: 43 cm.
234 Kč
cena s DPH
Strava pro Baby Born. Náhradní papání pro panenku Baby Born
1623 Kč
cena s DPH
Má kvalitní dlouhé vlásky, ze kterých lze vytvořit spoustu účesů. Sama stojí a všechny klouby jsou pohyblivé. Umí pít z lahvičky a ronit slzy. Velikost panenky: 43 cm.
464 Kč
cena s DPH
Vytvoř si své vlastní Mimoně! Vyber si jednu ze tří mimoních formiček, přidej oko nebo dvě a dodej svému Mimoni styl. Na výběr máš ze šesti různých témat jako např. sluha, hasič nebo golfista. Hrací sada obsahuje 3 formy na Mimoně, vykrajovátko na banány, 3 různá razítka, 6 tématických desek a 8 kelímků modelovací hmoty Play-Doh.

karcher