Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Parfémy a kosmetika Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

ZyXEL SFP-LHX1310-40-D

ZyXEL SFP-LHX1310-40-D
11401 Kč
9422 Kč bez DPH
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 91-010-205001B
Kód produktu: 6456175
Výrobce: ZyXEL
Záruka: 60 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 1140,- Později 10 splátek
Popis produktu: SFP LHX1310-40 (Single-Mode) transceiver, (LC), 40km
*supports DDMI

karcher