Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  PAMĚŤOVÉ KARTY A ČTEČKY. vše do USB  >>  Konvertory a převodníky

D-Link konvertor média, 1000BaseT na 1000BaseSX (SC) Multimode

D-Link konvertor média, 1000BaseT na 1000BaseSX (SC) Mult...
4702 Kč
3886 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DMC-700SC
Kód produktu: 4109085
Výrobce: D-LINK
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 470,- Později 10 splátek
Popis produktu: Výrobce: D-Link; Třída produktu: Konvertory média; Síťový protokol a typ konektoru 1: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Síťový protokol a typ konektoru 2: GigabitEthernet 1000BaseSX - SC; Typ kabeláže: multimode optický kabel 50/125 (OM2), UTP - nestíněný kroucený čtyřpár, FTP/STP - stíněné kroucené čtyřpárové vedení, multimode optický kabel 62.5/125 (OM1); Výška: 88 mm; Šířka: 25 mm; Délka: 120 mm; Doplňující informace: port automaticky překříží kabely pokud je třeba (MDI/MDI-X), podpora protokolu: 802.3x Flow Control, možnost nezávislé práce v 19" racku DMC-1000, v sestavě externí elektrický adaptér 7.5V, 1.5A, max. délka optického kabelu: 550m


karcher