Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root audio video  >>  MP3

APPLE iPod shuffle 2GB - Grey

APPLE iPod shuffle 2GB - Grey
1622 Kč
1341 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
MP3
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: mkmj2hc/a
Kód produktu: 33670958
Výrobce: APPLE
Záruka: 12 měsíců
Popis produktu: iPod shuffle
Krásně se nese Je malý, barevný a s sebou si v něm můžete nosit stovky písní.
Tlačítka Velká fyzická tlačítka představují jednoduchý způsob ovládání hudby.
Mluví k vám Pokud vás zajímá název skladby, playlistu nebo stav baterie, stiskněte tlačítko VoiceOver.
Různé playlisty Synchronizujte si různé playlisty či mixy Genius a máte perfektní hudbu na každou náladu.
Design. Je stejně krásný, jako přenosný.
Hladký anodizovaný hliník. Osm krásných barev. Tělo přehrávače je vyrobeno z jediného kusu hliníku, takže iPod shuffle působí nejen elegantně, ale také pevně a odolně. Přitom paleta nabízených barev z něj dělá dokonalý módní doplněk.
Stovky písní na cestu Nikdy nenechávejte své oblíbené písně doma. Kromě 15hodinové výdrže baterie1 nabízí iPod shuffle 2 GB úložné kapacity, což stačí na stovky písní.2To je dost místa na nezbytné skladby na trénink nebo dojíždění. I na nejrůznější playlisty, mixy Genius, podcasty a audioknihy.
Hodí se kamkoli. A k čemukoli. iPod shuffle není jen přenosný. Je k nošení. Připněte si jej na košili, sako, funkční triko, batoh nebo kabelku a bude držet – ať létáte po městě nebo na oválu.
Ovládání. Vše je otázkou jednoho kliknutí.
Ovládejte hudbu stiskem tlačítka. Velká fyzická tlačítka na přední straně iPodu shuffle umožňují přehledně a snadno ovládat přehrávání hudby. Stisknutím prostředního tlačítka spustíte a pozastavíte přehrávání. Vnějšími tlačítky přeskočíte na další nebo předchozí skladbu, anebo nastavíte hlasitost. Cvak, cvak, cvak. Jako hudba pro vaše prsty.
Rozehrajte to po svém. Třeba jste spontánní. Nebo máte radši pořádek. Aby vám vyhovoval režim přehrávání, prostě přepněte ovladač. Vlevo vás hudba překvapí náhodným přehráváním. Uprostřed budou vaše skladby hrát po popořadě. A vpravo se iPod shuffle vypne.
VoiceOver. Poví vám to, co chcete slyšet.
Dejte své hudbě hlas Řekněme, že posloucháte skladbu a zajímá vás její název nebo jméno umělce. Stačí stisknout tlačítko VoiceOver na horní straně iPodu shuffle a přehrávač vám to poví.3 VoiceOver vám může říkat i názvy playlistů, mezi kterými chcete přepínat. A když je třeba dobít baterii, VoiceOver vám sdělí i to.
Mluví vaším jazykem . Francouzská milostná píseň. Španělské bolero. Italská kantáta. Vaše knihovna hudby obsahuje písně z celého světa. Proto VoiceOver mluví 29 různými jazyky. Dokáže vám tedy říct názvy písní a jména umělců v jejich rodných jazycích nebo v jakémkoli jazyce, který si vyberete.
Playlisty. Perfektní mix na každou náladu.
Synchronizujte srdeční záležitosti . Pomocí iTunes v Macu nebo PC můžete svůj iPod shuffle snadno zaplnit. Stačí vybrat playlist, audioknihy, podcasty nebo jiné zvukové soubory, které v něm chcete mít, a spustit synchronizaci.
Když jeden playlist nestačí . Nejspíš máte v iTunes v počítači několik playlistů. Jeden na cestu do práce. Jiný do fitka. Synchronizujte si tyto playlisty do iPodu shuffle a budete mít po ruce dokonalý mix na jakoukoli náladu. VoiceOver vám řekne název každého playlistu, takže mezi nimi můžete snadno přepínat. Ten správný najdete i bez dívání.
Nechte si playlist míchat od Génia . Dobrý výběr hudby můžete do iPodu shuffle dostat ještě jedním způsobem: necháte to na Géniovi. Aktivujte si v iTunes v počítači funkci Genius a ta automaticky vyhledá písně, které se k sobě hodí. Potom vytvoří Mixy Genius, které můžete snadno synchronizovat do iPodu shuffle. Je to dokonalý způsob, jak znovu objevit písně, které jste neslyšeli, ani nepamatujete.
Pozn.: 1. Výdrž baterie se liší podle používání a konfigurace; další informace viz www.apple.com/cz/batteries . 2. 1 GB = 1 miliarda bajtů; skutečná formátovaná kapacita je nižší. 3. Dostupné ve vybraných jazycích. Některé funkce, aplikace a služby nejsou k dispozici ve všech oblastech.


karcher