BerlingerHaus sada nožů ve stojanu 7ks BH-2651 Black Rose

Audio, video, TV Dům a zahrada Foto Hodinky - Drogerie Hračky Káva, kávovary, příprava kávy Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny


BerlingerHaus sada nožů ve stojanu 7ks BH-2651 Black Rose

no image

BerlingerHaus sada nožů ve stojanu 7ks BH-2651 Black Rose

1041 Kč
860 Kč bez DPH

Dostupnost: Dodání 5-9 dní

Part no.: BH/2651

Kód produktu: 98012582


Popis produktu

Popis produktu

Sada nožů BERLINGER HAUS ze série Black Rose (7 prvků). Jsou určeny pro efektivní řezání a porcování produktů. Nože nejsou keramické, jak se zdá. Jsou vyrobeny z nerezové oceli a na rozdíl od keramických nožů se při běžném používání v kuchyni nelámou. Samotný nůž je hluboko a pevně usazen v ergonomické rukojeti, která skvěle padne do ruky. Povrch rukojetí je vyroben z moderních materiálů, díky kterým rukojeť v ruce neklouže. Sada nožů Berlinger Haus obsahuje vysoce kvalitní ostré nože pro všechny příležitosti. Bez ohledu na to, zda potřebujeme každý den krájet čerstvé pečivo, sušenky, maso, drůbež nebo zeleninu. Součástí tohoto výhodného balení je i stylový nerezový stojan s ostrými nůžkami na drůbež, bylinky, papír. Stojan na nože je vybaven vložkou pro snadné vkládání nožů. Zespodu je pogumovaný, díky tomu je set velmi stabilní a neklouže. Při vaření není potřeba hledat nože v zásuvce, máme je pohodlně po ruce. Praktické je, že každý nůž má ve stojánku své místo. Nože mají vynikající řezné vlastnosti. Výrobce Berlinger Haus se vyznačuje tím, že vyrábí kuchyňské náčiní z kvalitních a nejmodernějších materiálů. Má antibakteriální účinek.

Přes veškerou snahu zajistit co nejpřesnější popis, obrázky a technické parametry produktů nemůžeme zaručit, že uváděná data odpovídají skutečnosti. Řada výrobců si vyhrazuje právo změny některých parametrů či vlastností bez předchozího upozornění. Potřebujete-li ujištění o určitých parametrech produktu nebo v případě pochybností, kontaktujte prosím svého obchodníka. Pozdější reklamace vlastností je zbytečnou komplikací pro obě strany.

Zpěz k nákupu