Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SKENERY

Canon imageFORMULA DR-C225W Dokumentenscanner Duplex WLAN USB Win Mac

Canon imageFORMULA DR-C225W Dokumentenscanner Duplex WLAN...
11843 Kč
9788 Kč bez DPH
Dostupnost: Dodání 5-9 dní
Kód produktu: 24817986
Výrobce: CANON
Váha: 4,5
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 1184,- Později 10 splátek
Popis produktu: Skener s modulem Wi-Fi pro bezdrátové připojení v kanceláři, prodejně nebo domácnosti
Vestavěný modul Wi-Fi skeneru DR-C225W umožňuje bezdrátové skenování z mobilního zařízení, tabletu nebo počítače. Jedná se o ideální řešení pro sdílení mezi pracovníky kanceláře, snímání dokumentů na prodejnách nebo skenování v pohodlí domova.
Výhody
Skenování pomocí sítě Wi-Fi do počítačů PC a Mac či zařízení se systémy iOS a Android
Ultrakompaktní rozměry a jedinečná konstrukce s cestou J
Vysoce rychlé skenování přes síť Wi-Fi rychlostí až 50 obr./min
Úplný softwarový balíček pro všechny potřeby při skenování
Pokročilé funkce pro zpracování obrazu
Podrobný popis funkcí
Flexibilní skenování i sdílení
Skener DR-C225W s vestavěným modulem Wi-Fi zajišťuje větší spokojenost zákazníků a umožňuje rychlejší rozhodování. S jeho pomocí lze efektivně skenovat dávky dokumentů do zařízení iPad® a iPhone® nebo zařízení se systémem Android přímo v prodejně. Můžete tak snadno a rychle zkontrolovat důležitá data zákazníků, odeslat je do firemního pracovního procesu nebo systému pro správu informací v cloudu a zpracovat je rychleji. Skener DR-C225W lze bezdrátově sdílet mezi firemními odděleními nebo malými kancelářemi. Snadno použitelný nástroj pro nastavení bezdrátového připojení umožňuje plynuleji přepínat mezi režimem přístupového bodu a režimem stanice (režimem infrastruktury). Se skenerem DR-C225W lze také pracovat pomocí standardního připojení přes rozhraní USB.
Kompaktní profil, inspirativní design
Zásluhou jedinečného svislého provedení podávání dokumentů s cestou J zabírá skener DR-C225W při skenování menší prostor na pracovní ploše. Skener je možné pohodlně umístit na úzkou polici či parapet nebo do omezených prostor na prodejně.
Rychlé a všestranné skenování
Skener DR-C225W nabízí vysoce rychlé oboustranné skenování rychlostí až 50 obr./min v režimu Wi-Fi, čímž pomáhá týmům pracovat rychleji a efektivněji.1 Automatický podavač dokumentů na 30 listů, vybavený ultrazvukovou detekcí dvojitého podávání, spolehlivě zpracuje dávku různých typů dokumentů. Volitelné podávání přímou cestou umožňuje skenování identifikačních průkazů, fotografií nebo dlouhého papíru až do 3 m.
Pokročilé zpracování obrazu
Skener DR-C225W je vybaven pokročilými funkcemi pro zpracování obrazu, včetně automatické detekce barev, vylepšování textu a korekce sklonu. Technologie MultiStream™ umožňuje souběžný výstup obrazu v různých režimech skenování.
CaptureOnTouch
Zažijte jednodušší a intuitivnější skenování s uživatelským rozhraním softwaru CaptureOnTouch založeným na ikonách pro postupný výběr. Nově rozšířené funkce posouvají řadu výkonných a přesto snadno použitelných schopností skenování a úprav dokumentů na dosah ruky. V plně automatickém režimu software CaptureOnTouch automaticky použije ideální nastavení skenování podle aktuálního obsahu dokumentu.
Softwarové zjednodušení úloh
Skener DR-C225W je dodáván s výkonnou řadou softwaru, který lze okamžitě použít a jenž umožňuje zvýšit produktivitu při práci na stolním počítači, včetně aplikací BizCard, PaperPort (Win), OmniPage, eCopy PDF Pro Office a PageManager (Mac). Produktivitu můžete také zvýšit pomocí doplňkových modulů plug-in pro služby SharePoint, Evernote, SugarSync, OneDrive, Disk Google™ a Dropbox.
CaptureOnTouch Mobile
Tato bezplatná aplikace pro mobilní zařízení, která je k dispozici ke stažení, umožňuje dávkové skenování dokumentů přímo do mobilního zařízení nebo tabletu. Nabízí pokročilé zpracování obrazu, jako je automatická detekce velikosti dokumentu, korekce sklonu nebo odstraňování prázdných stránek.
OBECNÉ INFORMACE O PRODUKTU
Typ Stolní skener s automatickým podavačem
Jednotka skenovacího snímače Jednořádkový snímač CMOS CIS 1
Optické rozlišení 600 dpi
Zdroj světla RGB LED
Skenovací strana Přední/zadní/oboustranné
Rozhraní High Speed USB 2.0
Požadavky na napájení 100 až 240 V AC (50/60 Hz)
Spotřeba energie Skenování: 12,8 W nebo méně, režim spánku: 1,9 W nebo méně, vypnuté napájení: 0,5 W nebo méně
FUNKCE WI-FI
Režim připojení
Režim přístupového bodu a režim stanice
Zabezpečení Wi-Fi
Metoda ověřování: otevřené, sdílené, WPA (PSK), WPA2 (PSK)
Metoda šifrování: WEP(64/128), TKIP/AES
SPECIFIKACE SKENOVÁNÍ
Černobíle 25 str./min / 50 obr./min
Barevně 25 str./min / 50 obr./min
Rozlišení výstupu 150 × 150 dpi, 200 × 200 dpi, 300 × 300 dpi, 400 × 400 dpi, 600 × 600 dpi
Režim výstupu Automatická detekce, černobíle, rozptyl chyb, pokročilé vylepšování textu I, pokročilé vylepšování textu II (pouze Windows), 256 úrovní šedé, 24bitové barvy
Denní pracovní zatížení Přibližně 1 500 skenů/den
SPECIFIKACE DOKUMENTŮ
Šířka Cesta J: 50,8 až 216 mm
Přímá cesta: 50,8 až 216 mm
Délka Cesta J: 70 až 356 mm
Přímá cesta: 53,9 až 356 mm
Tloušťka Cesta J: 0,06 až 0,15 mm (52 až 128 g/m2)
Přímá cesta: 0,05 až 0,25 mm (40 až 209 g/m2)
Režim dlouhého dokumentu
Přímá cesta: maximálně 3 000 mm
Skenování karet
Přímá cesta: 53,9 × 85,5 × 0,76 mm (embosované karty jsou podporovány)
Oddělování papíru
Systém Retard Roller (separační váleček)
Kapacita podavače 30 listů (80 g/m2)
SPECIÁLNÍ FUNKCE
Automatická detekce velikosti stránky, korekce sklonu, trojrozměrná korekce barev (částečně pomocí ovladače), vypuštění barev (RGB), vylepšení barev (červená), automatická detekce barev, korekce stínů, vylepšení textu, technologie MultiStream, přednastavená křivka gama korekce, skenovací panel, odstranění černých okrajů, skenování náhledu, zvýraznění znaků, vymazání stínů, otočení obrazu, vynechání prázdné stránky, výběr strany skenovaného dokumentu, režim Folio, nastavení oblasti skenování, orientace textu, odstranění děr vytvořených děrovačkou, nepřetržité skenování, zvýraznění hran, potlačení moaré, ochrana před prosvítáním zadní strany / odstranění pozadí, úprava kontrastu, posunutí barev, vyhlazení pozadí, oříznutí stínu, automatické nastavení rozlišení, úprava zmenšení pro směr dílčího skenování, nastavení úlohy (10 funkcí), detekce dvojitého podávání (ultrazvukový snímač / podle délky)
PŘILOŽENÝ SOFTWARE


karcher