Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root audio video  >>  TV  >>  Příslušenství k TV

D-clean Antistatická čisticí pěna TFT/LCD/PLASMA/TV/displaye navigací, digit.kam

D-clean Antistatická čisticí pěna TFT/LCD/PLASMA/TV/displ...
140 Kč
116 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství k TV nebo Čistící prostředky na média
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: P-2200
Kód produktu: 6448019
Výrobce: D Clean
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Popis výrobku: Jemný a výkonný antistatický pěnový čistič bez alkoholu a abrazivních látek.Účinně, ohleduplně a beze zbytků odstraňuje všechny usazené nečistoty, mastnotu i otisky prstů ze zobrazovacích ploch TFT/LCD a Plasma monitorů a televizí,GPS navigací, displejů digitálních kamer.Pěna nezanechává šmouhy a nestéká z vertikálních ploch.
Aplikuje se přímo na čištěnou plochu, uvolněnou nečistotu je třeba odstranit mikrofázovou utěrkou D-WIPES (DW 4040), při čištění je třeba dodržet návod k obsluze přístroje, který vydal jeho výrobce.
Upozornění: Nádoba je pod tlakem: nevystavujte slunečnímu záření a teplotám nad 50 C. Ani vyprázdněnou nádobu neprorážejte a nevhazujte do ohně.Obsahuje 95 hm.% hořlavých látek (hnací plyn propan butan) . Extrémně hořlavé,uchovávejte mimo dosah dětí, uchovávejte mimo dosah zdrojů zapálení-Zákaz kouření, při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc ,při požití nevyvolávejte zvracení okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal. nádoba bude po použití velmi chladná.Obsahuje více než 5% hnacího plynu - propan butan, méně než 5% alifatických uhlovodíků a méně než 5% Antonových tenzorů, vůni, d-limon, citran.

Přípravky D-CLEAN jsou vyvinuty a vyráběny přímo v Německu, tedy žádný Asijský výrobek !!


karcher