Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1,...
416 Kč
344 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Optické kabely a příslušenství nebo Patch panely
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: DK-2633-07
Kód produktu: 12571217
Výrobce: Digitus
Váha: 0,16
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM1, 62.5/125 µ, Duplex Length 7m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: LC
Connector 2: LC
Cable type: I-VH 2G62,5/125µ
Fiber class: OM1
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: single-color
Fiber diameter: 62,5/125µ
Length: 7 m
Packaging: DIGITUS Polybag







karcher