Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Optické kabely a příslušenství

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode,OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m

DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode,OM2, ...
226 Kč
187 Kč bez DPH
Dostupnost: Skladem v eshopu
Part no.: DK-2522-01
Kód produktu: 12809680
Výrobce: Digitus
Váha: 0,06
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, SC to SC, Multimode,OM2, 50/125 µ, Duplex Length 1m

Best performance and link quality for your network

Duplex cable
LSOH
Connector with ceramic ferrule
Cable diameter 3mm
Single packed with test-report
Connector 1: SC
Connector 2: SC
Cable type: I-VH 2G50/125µ
Fiber class: OM2
Mode: Multimode
Color cable: orange
Boot: two-color
Fiber diameter: 50/125µ
Length: 1 m
Packaging: DIGITUS Polybag









karcher