Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Konektory a spojky

Digitus ST Connector Multimode, Crimpversion

Digitus ST Connector Multimode, Crimpversion
94 Kč
78 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Konektory a spojky
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: ALWL-ST
Kód produktu: 6411310
Výrobce: Digitus
Váha: 0,01
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: ST Connector
Multimode, Crimpversion

• Male, crimping sleeve and tension relief


karcher