Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Síťové karty a adaptéry drát

Edimax 100BaseFX SFP MiniGBIC LC MM module, 1310nm, 2km

Edimax 100BaseFX SFP MiniGBIC LC MM module, 1310nm, 2km
1323 Kč
1093 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Síťové karty a adaptéry drát
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: MG-B100MB
Kód produktu: 10523698
Výrobce: Edimax Technology
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Výrobce: Edimax Technology; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: SFP modul


karcher