Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root hračky  >>  Sportovní potřeby

Garmin akční kamera VIRB XE

Garmin akční kamera VIRB XE
9517 Kč
7865 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Sportovní potřeby
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-01363-10
Kód produktu: 40060416
Výrobce: Garmin
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 952,- Později 10 splátek
Popis produktu: Popis produktu: Full HD kamery VIRB XE se vyznačují vysokou odolností, jsou lehké a kompaktní a díky integrované MotionMetrix technologii jsou schopné současně s videem zaznamenávat informace o rychlosti pohybu, přetížení, nadmořské výšce, srdečním tepu, teplotě a řadě dalších veličin. Zaznamenané informace je následně možné vložit do zaznamenaného videa a zobrazit při přehrávání pro lepší dokreslení podmínek záznamu. Výsledné video je tak schopné lépe popsat příběh natočený pomocí akční kamery a to i v případě, kdy video sdílíte pomocí sociálních sítí a nemůžete divákům natočené video osobně barvitě popsat. V řadě kamer Garmin VIRB X jsou k dispozici dva modely: Garmin VIRB X a Garmin VIRB XE. Dokonalejší model Garmin VIRB XE je k dispozici pro náročné uživatele akčních záběrů, pro které je k dispozici možnost častějšího snímkování, gyro stabilizace a rozšířené nastavení videa.
MOTIONMETRIX Vestavěný vysocecitlivý GPS přijímač a akcelerometr, navíc s možností připojení externích ANT+ senzorů, umožňující ukládat informace o podmínkách záznamu (rychlost, teplota, nadmořská výška, srdeční tep, přetížení). Pořízená data je možné vložit a přehrávat přímo v uloženém videu.
KVALITNĚJŠÍ VIDEO VIRB X = ukládání videa v rozlišení 1080p a snímkování 30 fps, nebo až 120 fps v režimu Slow motion; podpora PAL/NTSC. VIRB XE = ukládání videa v rozlišení 1440p a snímkování 30 fps, 1080p a snímkování 60 fps, nebo až 240 fps v režimu Slow motion; podpora PAL/NTSC.
1” DISPLEJ Vysoce kontrastní displej o úhlopříčce 1” s možností rychlého přenastavení kamery přímo v terénu
ODOLNOST PROTI VODĚ 5ATM / 50 metrů1 bez nutnosti použití dodatečného pouzdra; čistý záznam zvuku i přes odolné provedení.
ODOLNÁ KONSTRUKCE Vodotěsná konstrukce včetně možnosti napájení za všech podmínek – bez nutnosti otevírání krytu kamery.
OVLÁDÁNÍ 1 KLIKEM Ovládání nahrávání, zapnutí a vypnutí kamery pomocí jediného přepnutí ovládacího tlačítka.
FOTO TLAČÍTKO Samostatné tlačítko pro pořizování fotografií.
JEDNOTLIVÉ I SEKVENČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ VIRB X i VIRB XE nabízí možnost fotografování jednotlivých fotografií nebo sekvenčního snímkování. VIRB X dokáže uložit až 10; VIRB XE až 30 fotografií (12MPix) v řadě.
SYNCHRONIZACE VÍCE KAMER Automatická synchronizace při záznamu záběrů z více kamer VIRB X najednou.
PRO MÓD U kamery VIRB XE je k dispozici rozšířené nastavení: např. vyvážení bílé, volitelné zaostření, barevný profil, nastavení ISO, změna a zamčení expozice.
STABILIZACE OBRAZU U kamery VIRB XE je k dispozici pokročilá gyro digitální stabilizace obrazu pro eliminaci roztřesených záběrů.
BLUETOOTH AUDIO Kamery VIRB X/XE se dokáží propojit s bezdrátovými Bluetooth headsety nebo mikrofony pro audio záznam ve vysoké kvalitě.
BEZPEČNÉ UPEVNĚNÍ Kamery VIRB X používají pevnou konstrukci stojánků se šroubovými spoji s důrazem na vysokou pevnost a minimalizaci vibrací.
VIRB TRACKING Pro případ, že ztratíte kameru VIRB X během natáčení a připojení, můžete kameru jednoduše lokalizovat pomocí zobrazení poslední známé pozice kamery.
ŽIVOTNOST BATERIÍ Kamery používají dobíjecí, uživatelsky vyměnitelné akumulátory s výdrží až 2 hod. záznamu při 1080p@30fps .
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ Možnost dálkového ovládání pomocí kompatibilních ANT+ Garmin produktů nebo pomocí samostatného ANT+ dálkového ovladače.
UKLÁDÁNÍ DAT Kamery jsou vybaveny slotem pro microSD datové karty (kapacita až 128 GB, doporučená rychlost class10 nebo vyšší).
WIFI Integrované Wi-Fi s možností dálkového ovládání, nastavování, živého streamování nebo přehrávání uložených videí na displeji pomocí mobilní aplikace a chytrých telefonů nebo tablet (kompatibilní s Android a iOS).
EDITACE, UPLOAD A SDÍLENÍ Zdarma k dispozici Garmin VIRB app a Garmin VIRB Edit software pro editaci, upload a sdílení videí pořízených s kamerami VIRB X.
Obsah balení: • VIRB XE kamera • Nabíjecí baterie • Nabíjecí/datový kabel • Ploché a zakřivené lepící držáky • Redukce na standardní držák • Adaptér pro standartní a vertikální držák • Krátké a dlouhé prodloužení • Krátký a dlouhý šroub • Imbusový klíč • Manuál


karcher