Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  Navigace a příslušenství  >>  Navigace GPS

GARMIN Forerunner 620HR RUN BLACK GARMIN

GARMIN Forerunner 620HR RUN BLACK GARMIN
9546 Kč
7889 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Navigace GPS
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 30014987
Kód produktu: 45566233
Výrobce: Garmin
Váha: 0,072
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 955,- Později 10 splátek
Popis produktu: Nejlepší běžecké GPS hodinky značky Garmin, barevný, dotykový displej

Vysoce citlivý GPS přijímač
Jednoduché ovládání, malý rozměr a hmotnost
Měření a zobrazení více než 40 různých hodnot
Intervalové tréninky a tréninkové plány
Výdrž baterie až 10 hodin provozu se zapnutým GPS
Vibrační upozornění
Bluetooth pro Connect Mobile a live tracking
Wi-Fi pro bezdrátové odesílání dat
On-line tréninkový denník Garmin Connect

Barva: černo-modrá
Balení včetně hrudní snímače tepu HR-RUN

Garmin Forerunner 620 jsou výborně funkčně vybavené běžecké a cyklistické hodinky s intuitivním ovládáním přes barevný dotykový displej. Patří k nové generaci GPS sporttesterů značky Garmin, která se vyznačuje velice nízkou hmotností, výrazně vylepšenou celkovou konstrukcí hodinek a delší výdrží na jedno nabití akumulátoru.
Pro koho jsou hodinky určeny?
Funkce hodinek jsou zaměřeny především na pokročilé běžce. Díky vysocecitlivé GPS jsou schopny informovat o aktuálním tempu, průměrném tempu, zdolané vzdálenosti, času, stopkách, srdečním tepu a nadmořské výšce. Další čidla hodinek (vestavěná v hodinkách nebo ve snímači tepu) pak měří oscilaci při běhu, dobu kontaktu chodidla se zemí, VO2 max, kadenci a poček kroků. Hodinky jsou ale použitelné i při dalších aktivitách, jako je chůze, jízda na kole, jízda na lyžích (sjezdové i běžecké lyžování) nebo například in-line bruslení. Na jízdním kole je možné připojit čidlo kadence šlapání a čidlo otáčení kola. Na lyžích dokáží hodinky namísto tempa zobrazit okamžitou nebo průměrnou rychlost a případně přizpůsobit i zobrazení dalších veličin.
oscilace-FR620

Snadné používání
Hodinky Forerunner 620 nabízí velmi jednoduché ovládání v češtině pomocí tlačítek a dotykového displeje. Na barevnému displeji s výbornou čitelností a velmi jemným rozlišením si můžete nastavit od jednoho do čtyř datových polí. K dispozici jsou čtyři obrazovky a je tedy možné během sportovní aktivity sledovat naráz ař 16 Vámi vybraných hodnot. Při používání se snímačem tepové frekvence hodinky zobrazí další obrazovky pro tepovou frekvenci a dynamiku běhu.

Tréninkové funkce
FR620-kontaktHodinky umí do své paměti dohrát hotové nebo vlasní tréninkové plány, případně vést intervalový trénink.

Mezi praktické funkce patří.:
AutoLap - umí automaticky upozornit na určitou zdolanou vzdálenost (např. na každý uběhnutý 1 km) a poskytnout po takovém úseku dílčí souhrnná data
AutoPause - zastaví stopky po dobu, po kterou se nepohybujete
Vibrační a akustická upozornění
Regenační asistent - po každém běhu zobrazí doporučenou dobu odpočinku
Výpočet VO2 max - aerobní kapacita organizmu. Sportovní fyziologové hodnoty VO2 max. používají jako základní ukazatel vytrvalostní zdatnosti
Oscilace běhu - o kolik cm se po odrazu zvedne hrudník běžce
Doba kontaktu chodidla se zemí

Bezdrátová konektivita
Forerunner 620 je vybaven možností připojit se k chytrým mobilním telefonům (Android, iOS) pomocí Bluetooth LowEnergy přenosu. Propojení s mobilním telefonem umožňuje automatické odesílání tréninkových záznamů na tréninkový server okamžitě po ukončení aktivity. Další dostupnou funkcí je on-line sledování pozice běžce na trati.
Díky vestavěné Wi-Fi jsou hodinky schopny odeslat data o tréninku nebo aktualizovat software bez nutnosti zapínat počítač nebo mobilní telefon.

Garmin Connect
Služba Garmin Connect je váš online tréninkový nástroj pro ukládání, analýzu a sdílení všech vašich aktivit typu fitness. Připojte se k milionům uživatelů, kteří běhají, jezdí na kole, plavou a chodí. Analyzujte svůj pokrok a výkonnost pomocí již připravených zpráv. Můžete snadno sledovat své průměrné tempo na kolo za určité období, počet kilometrů za měsíc nebo srovnávat průměrný srdeční tep s průměrným tempem během roku. Zprávy jsou užitečné jak pro trenéry tak pro každého milovníka analytického přístupu k fitnessu.

Způsob napájení, výdrž
Hodinky obsahují vestavěný LiIon akumulátor s výdrží až 10 hodin tréninku se zapnutým GPS nebo až 6 týdnů v režimu hodinek. Akumulátor se nabíjí pomocí nabíječky připojené magnetickým klipem se zadní stěnou hodinek. Nabíjecí kabel je zakončen USB konektorem a je tedy možné nabíjení i v průběhu připojení hodinek k počítači.

Důležité vlastnosti:

Rozměry: 4.5 x 4.5 x 1.25 cm
Hmotnost: 43,7 gramů
Displej: 1" (průměr 2,54 cm), barevný dotykový, rozlišení 180x180 pixelů
Vysocecitlivý GPS přijímač vestavěný v těle hodinek
Baterie: Li-Ion akumulátor s výdrží až 10 hodin s GPS, až 6 týdnů v režimu hodinek
Vestavěné pohybové čidlo (měří tempo/vzdálenost i na běžeckém pásu)
Odolnost proti vodě: ano (50m)
Vnitřní paměť: uložení až 200 hodin tréninkových dat
Pokročilé tréninkové funkce: Virtual Partner, intervalové tréninky, plánování tréninků, zvukový i vibrační alarm, tréninkový efekt, VO2Max, doba odpočinku, čas dotyku se zemí, vertikální oscilace
Konektivita: USB 2.0, ANT+, Bluetooth LowEnergy, Wi-Fi
Funkce hodinek: datum, čas, den v týdnu, budík

(některé funkce vyžadují snímač tepu HR-RUN!)


karcher