Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root foto, kamery  >>  Videokamery

Garmin akční kamera VIRB X

Garmin akční kamera VIRB X
11382 Kč
9407 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Videokamery
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 010-01363-00
Kód produktu: 31495527
Výrobce: Garmin
Váha: 0,152
Záruka: 24 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 1138,- Později 10 splátek
Popis produktu: Nové modely akčních GPS kamer s označením Garmin VIRB X. Full HD kamery VIRB X se vyznačují vysokou odolností, jsou lehké a kompaktní a díky integrované MotionMetrix technologii jsou schopné současně s videem zaznamenávat informace o rychlosti pohybu, přetížení, nadmořské výšce, srdečním tepu, teplotě a řadě dalších veličin. Zaznamenané informace je následně možné vložit do zaznamenaného videa a zobrazit při přehrávání pro lepší dokreslení podmínek záznamu. Výsledné video je tak schopné lépe popsat příběh natočený pomocí akční kamery a to i v případě, kdy video sdílíte pomocí sociálních sítí a nemůžete divákům natočené video osobně barvitě popsat.
V řadě kamer Garmin VIRB X jsou k dispozici dva modely: Garmin VIRB X a Garmin VIRB XE. Dokonalejší model Garmin VIRB XE je k dispozici pro náročné uživatele akčních záběrů, pro které je k dispozici možnost častějšího snímkování, gyro stabilizace a rozšířené nastavení videa.
Důležité funkce a vlastnosti: MOTIONMETRIX Vestavěný vysocecitlivý GPS přijímač a akcelerometr, navíc s možností připojení externích ANT+ senzorů, umožňující ukládat informace o podmínkách záznamu (rychlost, teplota, nadmořská výška, srdeční tep, přetížení). Pořízená data je možné vložit a přehrávat přímo v uloženém videu.
KVALITNĚJŠÍ VIDEO VIRB X = ukládání videa v rozlišení 1080p a snímkování 30 fps, nebo až 120 fps v režimu Slow motion; podpora PAL/NTSC.
1” DISPLEJ Vysoce kontrastní displej o úhlopříčce 1” s možností rychlého přenastavení kamery přímo v terénu
ODOLNOST PROTI VODĚ 5ATM / 50 metrů1 bez nutnosti použití dodatečného pouzdra; čistý záznam zvuku i přes odolné provedení.
ODOLNÁ KONSTRUKCE Vodotěsná konstrukce včetně možnosti napájení za všech podmínek – bez nutnosti otevírání krytu kamery.
OVLÁDÁNÍ 1 KLIKEM Ovládání nahrávání, zapnutí a vypnutí kamery pomocí jediného přepnutí ovládacího tlačítka.
FOTO TLAČÍTKO Samostatné tlačítko pro pořizování fotografií.
JEDNOTLIVÉ I SEKVENČNÍ FOTOGRAFOVÁNÍ VIRB X i VIRB XE nabízí možnost fotografování jednotlivých fotografií nebo sekvenčního snímkování. VIRB X dokáže uložit až 10; VIRB XE až 30 fotografií (12MPix) v řadě.
SYNCHRONIZACE VÍCE KAMER Automatická synchronizace při záznamu záběrů z více kamer VIRB X najednou.
PRO MÓD U kamery VIRB XE je k dispozici rozšířené nastavení: např. vyvážení bílé, volitelné zaostření, barevný profil, nastavení ISO, změna a zamčení expozice.
STABILIZACE OBRAZU U kamery VIRB XE je k dispozici pokročilá gyro digitální stabilizace obrazu pro eliminaci roztřesených záběrů.
BLUETOOTH AUDIO Kamery VIRB X/XE se dokáží propojit s bezdrátovými Bluetooth headsety nebo mikrofony pro audio záznam ve vysoké kvalitě.
BEZPEČNÉ UPEVNĚNÍ Kamery VIRB X používají pevnou konstrukci stojánků se šroubovými spoji s důrazem na vysokou pevnost a minimalizaci vibrací.
VIRB TRACKING Pro případ, že ztratíte kameru VIRB X během natáčení a připojení, můžete kameru jednoduše lokalizovat pomocí zobrazení poslední známé pozice kamery.
ŽIVOTNOST BATERIÍ Kamery používají dobíjecí, uživatelsky vyměnitelné akumulátory s výdrží až 2 hod. záznamu při 1080p @ 30fps
Obsah balení : • VIRB X kamera • Nabíjecí baterie • Nabíjecí / datový kabel • Ploché a zakřivené lepící držáky • Redukce na standardní držák • Adaptér pro standartní držák • Dlouhý šroub • Imbusový klíč • Manuál


karcher