Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Holky panenky

Filtr cen: 0-2600
na stránku
řazení

 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
243 Kč
cena s DPH
Dětská hra s nejznámějšími pohádkovými postavami, cvičí pozornost a soustředění dětí.
793 Kč
cena s DPH
NOVÉ MONOPOLY, celosvětově oblíbená rodinná hra, ve spojení se STAR WARS. Vyberte si svůj oblíbený charakter a mise může začít. Speciální karty poskytnou jedinečné herní vlastnosti a nové zážitky z oblíbené hry.
134 Kč
cena s DPH
Letecká bitva - cestovní hra
389 Kč
cena s DPH
Politický kvíz s glóbusem je společenská hra pro celou rodinu. Při hře otestujete své znalosti na 420 otázkách o zemích, městech a měnách celého světa. Obsah: 1 glóbus, 105 karet, 1 hrací kostka, 1 pravidla. Víte, kdy objevil Kolumbus Ameriku nebo jak se jmenuje španělské národní jídlo? Otestujte své znalosti z oblasti geografie, politiky či demografie na 420 otázkách o zemích, městech a měnách. Otestujte své znalosti na 420 otázkách o zemích, městech a měnách.
177 Kč
cena s DPH
Hra Logik – protrénujte svoje mozkové závity. Hra vhodná pro hráče od 6-ti let.
498 Kč
cena s DPH
Soubor her 300 je pravou perlou pro ty nejnáročnější hráče. Obrovské množství her Vám pomůže zahnat nudu, kdykoliv si vzpomenete.  Soubor her obsahuje: 4 oboustranné herní plány, sadu 32 šachových kamenů, 2 × 20 kamenů dámy, 80 figurek ve čtyřech barvách, 6 hracích kostek s kalíškem, 32 mariášových karet, 108 kanastových karet, domino, Pexeso, Mikádo, Blechy, Tangram, papírový blok, tužku, návody.
115 Kč
cena s DPH
Série výukových her určené dětem v předškolním věku, které vznikly ve spolupráci s pedagogy, dětskými psychology a logopedy. Každá z her má mnoho možností zábavy, které rozvíjí poznání a intelekt dítěte s různým záměřením, přitom velmi hravou formou.
263 Kč
cena s DPH
Vydejte se s profesorem EIN-O do tajemného světa vědy. Objevujte a zkoumejte. Seznamte se s fyzikálními zákony, s elektrickými a optickými jevy nebo obdivujte krásy krystalů. Vydejte se do bláznivého světa vědy a pokusů! Zkoumejte, testujte, bavte se!
66 Kč
cena s DPH
Sparkle Girlz malá balerína v kornoutku o velikosti 12 cm.Vyber si tu, která se ti nejvíce líbí.
332 Kč
cena s DPH
Magícký svítící jednorožec Sparkle Girlz
226 Kč
cena s DPH
Pomozte Šmoulům najít ztracenou vesnici dřív než jejich záměr odhalí Gargamel.
440 Kč
cena s DPH
Vydejte se s profesorem EIN-O do tajemného světa vědy. Objevujte a zkoumejte. Seznamte se s fyzikálními zákony, s elektrickými a optickými jevy nebo obdivujte krásy krystalů. Vydejte se do bláznivého světa vědy a pokusů! Zkoumejte, testujte, bavte se!
257 Kč
cena s DPH
Vítězem je ten, kdo uhodne slovo, které si protihráč zvolil. Uhodnout slovo musíte dříve než budete viset na šibenici! Obsah balení: hrací deska, 60 písmen. Hra je určena pro 2 hráče.
108 Kč
cena s DPH
Velmi krásná hadrová pa­nenka pro holky vyrobená z látky, nebo různých textílií a její ručičky i nožičky se libovolně hýbou. Panenka je vysoká 30 cm. Hračka je krásně měkká, jemná a výborně se hodí na každodenní hraní. Díky jejímu měkkému hadrovému tělíčku, mouho i spát v noci v postýlce.
554 Kč
cena s DPH
Dvě skvělé hry na oboustranném barevném hracím plánu spolu s plastovými hracími kameny jsou ideální pro seznámení dětí s nejoblíbenější slovní hrou na světě. Dětská verze hry se slovy má za úkol děti pobavit, ale také pomoci rozvinout znalost českého jazyka.
283 Kč
cena s DPH
Známá hra tentokrát v karetním provedení a v balení na cesty.
115 Kč
cena s DPH
Vzdělávací paměťová hra z edice her pro nejmenší Malý objevitel . Hra barvy a tvary trénuje schopnost rozlišovat základní barvy a tvary. Souprava výtečně rozvíjí zrakovou analýzu, trénuje abstraktní myšlení a schopnost soustředění. Ke hře jsou připojeny scénáře a herní tipy pro rodiče. Balení obsahuje 4 tématické desky typu „puzzle v puzzle“ (pláž, vlak, dětský pokoj, hřiště) spinner a návod s mnoha návrhy her. Vhodné pro děti od 3 let.
154 Kč
cena s DPH
Speciální edice vědomostní hry AZ-kvíz s otázkami z vědy a techniky.
350 Kč
cena s DPH
Dětská hra: Veselé hry s Krtkem
133 Kč
cena s DPH
Sparkle Girlz víla je krásná panenka o velikosti cca 28 cm, s dlouhými vlásky, které můžeš česat. Panenka oblečená v krásných šatičkách jako víla. Vyber si tu, která se ti nejvíce líbí.
121 Kč
cena s DPH
Nenech věž spadnout, jinak prohráváš! Opatrně vytahuj sloupek po sloupku. Na začátku si vyber barvu, která bude jen tvá. Věž má až 6 pater. Na každém patře by jsi měl mít umístěný sloup se svou barvou. Po hodu kostkou se dozvíš, z jakého patra by měl sloup zmizet. Vítězem se stavá hráč, který byjme nejvíce sloupků a věž nespadne. Hra je hlavně o strategii, náhodě a štěstí. Hru lze hrát i dle své fantazie a vlastních pravidel. Počet hráčů: 2–4,Obsahuje: 30 sloupků, hrací kostku, 7 kruhů (pater).
598 Kč
cena s DPH
Pejsek Sparkle Girlz se stylovou přepravkou
154 Kč
cena s DPH
Speciální edice vědomostní hry AZ-kvíz s otázkami z kultury a umění.
684 Kč
cena s DPH
Zažijte nezapomenutelné momenty s Disney princeznami a novým hracím setem. Set obsahuje toaletní stolek se zrdcadlem a zásuvkami, židli, šaty a doplňky pro princezny. Panenka není součástí balení.
1 2 3 4 5 >> >|


karcher