Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Optické moduly

HPE X120 1G SFP LC LH40 1550nm XCVR

HPE X120 1G SFP LC LH40 1550nm XCVR
56252 Kč
46489 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Optické moduly nebo Příslušenství sítě aktivní
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JD062A
Kód produktu: 16319113
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 12 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 5625,- Později 10 splátek
Popis produktu: HP X120 1G SFP LC LH40 1550nm Transceiver (JD062A)

A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LH40 transceiver that provides a full-duplex Gigabit solution up to 40 km on a single mode fiber.

Ports:
1 LC 1000BASE-LH port (no IEEE standard exists for 1550 nm optics)

Connectivity:
Connector type: LC
Wavelength: 1550 nm

Electrical characteristics:
Power consumption typical: 0.8 W
Power consumption maximum: 1.0 W

Cable type:
Single-mode fiber optic, complying with ITU-T G.652

Maximum distance: Up to 40km

Fiber type: Single Mode

Compatible products:
• HP 5900 Switch Series
• HP 5500 HI Switch Series
• HP MSR20 Series
• HP MSR20-1x Series
• HP MSR30 Series
• HP MSR50 Series
• HP 3600 EI Switch Series
• HP 3600 SI Switch Series
• HP 5120 SI Switch Series
• HP 5810-48G Switch
• HP 10500 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 12500 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 12500 Switch Series


karcher