Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky aktivní  >>  Příslušenství sítě aktivní

HPE X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR

HPE X125 1G SFP LC LH40 1310nm XCVR
56538 Kč
46726 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství sítě aktivní
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: JD061A
Kód produktu: 16319227
Výrobce: HP Enterprise
Záruka: 12 měsíců
Kalkulačka splátek CETELEM
Kup teď 5654,- Později 10 splátek
Popis produktu: HP X125 1G SFP LC LH40 1310nm Transceiver (JD061A)

A small form-factor pluggable SFP Gigabit LH40 transceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 40km on a single-mode fiber.

Ports:
1 LC 1000BASE-LH port (no IEEE standard exists for 1550 nm optics)

Connectivity:
Connector type: LC
Wavelength: 1310 nm

Electrical characteristics:
Power consumption typical: 0.8 W
Power consumption maximum: 1.0 W

Cable type:
Single-mode fiber optic, complying with ITU-T G.652

Maximum distance: Up to 40km

Fiber type: Single Mode

Compatible products:
• HP 5900 Switch Series
• HP 5500 HI Switch Series
• HP MSR20 Series
• HP MSR20-1x Series
• HP MSR30 Series
• HP MSR50 Series
• HP 3600 EI Switch Series
• HP 3600 SI Switch Series
• HP 5120 SI Switch Series
• HP 5810-48G Switch
• HP 10500 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 12500 Switch Series
• HP 5830 Switch Series
• HP 12500 Switch Series


karcher