Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Hry, šachy, karty

Filtr cen: 0-5800
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
414 Kč
cena s DPH
Klasické dřevěné počítadlo s deseti řadami o deseti barevných kuličkách. Výrobek je z kvalitního dřeva, použity nezávadné barvy, kvalitní zpracování.
61 Kč
cena s DPH
Ukaž, co je v tobě a zahraj si na hudebníka.Dřevěná a krásně pestrobarevná řehtačka od značky STUDO WOOD.
67 Kč
cena s DPH
Mini labyrint
139 Kč
cena s DPH
Hra Tetris
54 Kč
cena s DPH
Ukaž, co je v tobě a zahraj si na hudebníka.Dřevěná a krásně pestrobarevná­píšťalka od značky STUDO WOOD.
354 Kč
cena s DPH
Počítadlo
353 Kč
cena s DPH
Teamsterz akční dráha o celkové délce 3,2 m se dvěma oblouky. Na začátku dráhy je štítek sloužící k upevnění dráhy. Připevněte dráhu například na lištu okna nebo skříňku, tak aby se vozidlo mohlo pořádně rozjet. Na konci dráhy umístněte billboard a sledujte náraz. Billboard i autíčko jsou součástí balení.
290 Kč
cena s DPH
Krabička s tvary – Krtek, 10 dílů Materiál: dřevo
601 Kč
cena s DPH
Zábavní a divocí kamarádi Party Rockers jsou připraveni pořádně to roztočit a rychle se skamarádí s každým Furbym. Když tyhle barevné příšerky rozhoupete dopředu a dozadu, dostanou se do varu. Ale opatrně – čím víc se houpají, tím víc se rozdivočí. Party Rockers mají už vytvořenou osobnost a budou reagovat na to, jak s nimi zacházíte. Když je zatáhnete za ocas, možná se začnou smát. Reagují také na ostatní stvoření Party Rockers a Furby. Umí si spolu povídat nebo si společně zazpívají. Furbyho kamarádi Party Rockers navíc reagují na bezplatnou aplikaci Furby, která je k dispozici pro mobily nebo tablety se systémem iOS a Android. Všechny funkce aplikace ale PARTY ROCKERS nepodporují. Velikost figurky 8 cm.
308 Kč
cena s DPH
Puzzle rostoucí motýl
4029 Kč
cena s DPH
Autodráha SCX C2 Rally X-treme má trať dlouhou 5,22 m. Dráha je vyrobena v měřítku 1:32. Vypusť své dva jezdce na dráhu a ručně ovládej jejich rychlost. Jedinečná závodní auta Citroën DS3 World Rally Car “Abu Dhabi” a Citroën DS3 World Rally Car “Qatar”. Balení obsahuje: 2× dlouhá rovinka, 10× zatáčka, 1× trafo, 2× ovladač, 1× měřič kol, 2× krátká rovinka,2× pravý oblouk a 2× levý oblouk,2× nožičky,10× zábrana návod, 2× autíčko 1:43.
114 Kč
cena s DPH
Vkládačka dřevěná broučci
1 2 3 4 5 >> >|


karcher