Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Hudební hračky

Filtr cen: 0-1500
na stránku
řazení
zobrazit:  s obrázky  v tabulce  
1 2 3 4 >>
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
134 Kč
cena s DPH
Plastová trumpeta s osmi klapkami červená. Vyrobeno v Itálii.
483 Kč
cena s DPH
Zábavná hrací souprava, která dětem umožňuje zažít legraci při pěstování zeleniny a ovoce a při jejich následném prodeji ve stánku u cesty! Obsahuje vodní čerpadlo pro naplnění vědra a pěstování slunečnic a hadici na zalévání. Úroda roste po stisknutí tlačítka. Přepravka s jablky a velké hlávky salátu jsou připraveny na prodej. Užijte si zábavu při roztáčení větrného mlýna. Z jablka v přepravce vykoukne i usmívající se červík. Zeleninu nebo ovoce vystavte ve farmářském stánku a pak je prodejte u cesty. Farmářský stánek lze připojit také k jiné sadě z této řady. Obsahuje figurku Tessy.
364 Kč
cena s DPH
Velký klavír s 12 klávesami (C-G). Odnámatelné nožičky. Vyrobeno v Itálii.
151 Kč
cena s DPH
Hrající skříňka s motivem berušek.
121 Kč
cena s DPH
Rumba koule červené – 2 kusy.
133 Kč
cena s DPH
Super zvonečky, které ti padnou přímo do ruky. Pestro barevné barvy se čtyřmi rolničkami. Určené pro holčičky i chlapečky.
287 Kč
cena s DPH
Dětský bubínek, průměr 20 cm, motiv kolotoč. Český výrobek.
199 Kč
cena s DPH
Dětská plastová harmonika. Je dvoubarevná. Modro – žlutá. Udělejte radost svému malému muzikantovi.
1329 Kč
cena s DPH
Elektronické klávesy se zábavnými funkcemi pro snadné učení pro holky i kluky. Keyboard je vybaven 61 klávesami, mikrofonem včetně audio výstupu. Nástroj nabízí 6 demo písní, 16 tónů, 10 rytmů, bicí nástroje, funkce výuky, akord / synchron, nastavitelnost hlasitosti, několik úrovní rychlostí tempa, vibrato, zvýšení / snížení tónu, nahrávání, funkce výuky, prodloužení tónu, digitální displej, možnost přehrávání MP3 přes USB.
162 Kč
cena s DPH
Kytara „Španělka“ plastová červená se 4 nylonovými strunami. Trsátko přiloženo. Velikost kytary 40 cm. Vyrobeno v Itálii.
101 Kč
cena s DPH
.
264 Kč
cena s DPH
Zapni si mikrofon a zazpívej svůj oblíbenou písničku. Připoj si MP3 přehrávač (není součástí balení). Produkt s 2 zvuky potlesku, blikajícím světlem. Užijte si spoustu zábavy s tímto produktem, zazpívejte si své oblíbené písničky s přáteli.
1 2 3 4 >>


karcher