Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  Pam. karty, čtečky, USB  >>  USB - vše do USB

Kingston flash disk 32GB DT SE9 G2 USB 3.0 (čtení/zápis: 100/15MB/s) kovový

Kingston flash disk 32GB DT SE9 G2 USB 3.0 (čtení/zápis: ...
498 Kč
412 Kč bez DPH
Dostupnost: Do týdne
Part no.: DTSE9G2/32GB
Kód produktu: 32059136
Výrobce: KINGSTON
Váha: 1,01
Záruka: 60 měsíců
Popis produktu: Lehkyacute; a stylovyacute; disk USB 3.0.


Flash disk DataTraveler reg; SE9 G2 USB 3.0 od společnosti Kingston nabiacute;ziacute; možnost uklaacute;daacute;niacute;, přenosu a sdiacute;leniacute; až 128GB vascaron;ich obliacute;benyacute;ch fotografiiacute;, videiacute;, hudebniacute;ch a dalscaron;iacute;ch souborů. Stylovyacute; design bez krytky je zaacute;rukou, že krytku neztratiacute;te, mimořaacute;dně kompaktniacute; provedeniacute; bude vyhovovat jakeacute;mukoli životniacute;mu stylu.
DataTraveler SE9 G2 nyniacute; nabiacute;ziacute; vysokou rychlost standardu USB 3.0 a tiacute;m paacute;dem uacute;sporu času při přenaacute;scaron;eniacute;, sdiacute;leniacute; či uklaacute;daacute;niacute; souborů. Trvanliveacute; a obliacute;beneacute; kovoveacute; pouzdro s pevnyacute;m kroužkem na kliacute;če lze upravit doplněniacute;m loga a/nebo digitaacute;lniacute;ch souborů propagujiacute;ciacute;ch vascaron;i organizaci či značku.
Disk DataTraveler SE9 se opiacute;raacute; o pětiletou zaacute;ruku a pověstnou spolehlivost produktů společnosti Kingston reg; .

Design bez krytky

DataTraveler SE9 G2 se vyznacuje lehkyacute;m designem bez krytky a mimoraacute;dne kompaktniacute;m provedeniacute;m, diacute;ky ktereacute;mu mužete s sebou disk braacute;t uacute;plne vscaron;ude.


Vysokeacute; rychlosti

Pusobiveacute; vyacute;kony USB 3.0 znamenajiacute;, že již nebudete muset cekat, až se dokonciacute; prenos dat. Pro vascaron;e pohodliacute; je disk DataTraveler SE9 G2 zpetne kompatibilniacute; se systeacute;my USB 2.0.
Možnost prizpusobeniacute;

Prizpusobte disky DataTraveler SE9 G2 doplneniacute;m loga a/nebo digitaacute;lniacute;ch souboru propagujiacute;ciacute;ch vascaron;i organizaci.


Zaacute;ruka

Pro vaacute;scaron; jescaron;te vetscaron;iacute; klid se disk DataTraveler SE9 opiacute;raacute; o petiletou zaacute;ruku, bezplatnou technickou podporu a povestnou spolehlivost, diacute;ky ktereacute; je Kingston scaron;pickou v oblasti pametiacute;.


karcher