Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny

Detail kategorie: Optické kabely a příslušenství

Filtr cen: 0-86400
na stránku
řazení

 zobrazit: 
1 2 3 4 5 >> >|
 
 
 
 
 
 
 
188 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
427 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
307 Kč
cena s DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 3m Best performance and link quality for your network Duplex cable LSOH Connector with ceramic ferrule Cable diameter 3mm Single packed with test-report Connector
108 Kč
cena s DPH
UTP dvojzásuvka nad omítku 45 st.- Cat 5e - zásuvka je určená pro montáž "na omítku" - 2 x RJ45 pod úhlem 45 stupňů - nestíněné porty - zářezové pole typu LSA - cat.5e - barva bílá
184 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
108 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
382 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
461 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
313 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
558 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
393 Kč
cena s DPH
DIGITUS Fiber Optic Patch Cord, LC to LC Multimode 50/125 µ, Duplex Length 5m, Class OM3 • LC / LC Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G50/125µ • Halogen free cable • 50/125µm fiber • Fiber class OM 3 • Cabl
27 Kč
cena s DPH
www.mader.cz
1 2 3 4 5 >> >|


karcher