Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root malé domácí spotřebiče  >>  Kuchyňské spotřebiče  >>  Příslušenství ke kuchyňským spotřebičům

Opticord SC-SC 62,5/125µ 3m

Opticord SC-SC 62,5/125µ 3m
340 Kč
281 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Příslušenství ke kuchyňským spotřebičům
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 1222
Kód produktu: 102219
Výrobce: CASO
Váha: 1,5
Záruka: 24 měsíců
Popis produktu: Optický patchkabel duplex SC-SC 62,5/125µm MM,3m


karcher