Navigace: [ přeskočit ]
Audio, video, TV Drogerie, Parfémy Dům a zahrada Foto Hodinky Hračky Klimatizace a vytápění Malé domácí spotřebiče Počítače, notebooky Sport, krása, zdraví, zábava Velké spotřebiče Výprodej ULTRA nízké ceny
Nacházíte se: Root pc  >>  SÍTĚ A BEZDRÁT,WIRELESS  >>  Síťové prvky pasivní  >>  Metalické kabely, PATCH kabely

Opticord ST-ST 50/125µ 10m

Opticord ST-ST 50/125µ 10m
429 Kč
355 Kč bez DPH
Vyhledané zboží již není možné objednat. Najděte podobné zboží ve stejné kategorii:
Metalické kabely, PATCH kabely
Dostupnost: Nedostupné
Part no.: 0009
Kód produktu: 6387897
Výrobce: Opticord
Záruka: 23 měsíců
Popis produktu: UTP kabel drát, Cat.5e, box 305m, LSOH - ekologický

- instalační kabel DATACOM určený pro rozvody strukturované kabeláže

- 4 x 2 x 0,5 z plné mědi

- cat.5e

- 24 AWG

- 305 m BOX

- LSOH plášť

- barva fialová


karcher